reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DICOFLOR 30 - Kto używa?

Też używałam i to i dla dziecka i dla mnie bo czytałam że najlepsze a i w biegunkach i bólach brzuszka zawsze pomagało - ale podpowiem Wam ze jest polski odpowiednik (ten sam szczep) a dużo dużo tańszy! Przez przypadek odkryty :) bo idąc po antybiotyk i probiotyk dla siebie tym razem spotkałam w aptece przyjaciółke z czasów szkolnych - aktualnie farmaceutka - okazało się no i zaproponowała mi Diflos, jest w kroplach i kapsułkach ( dla dorosłych i faktycznie tańszy) , a dla dziei zaproponowała ( bo od razu zapytałam) Diflos choco – w postaci czekolady ( smaczna, belgijska - dzieciaki zakochane bo juz próbowały - sa po jelitówce ) nie dość że czekolada a nie tabletki , większa ilość bakterii i niższa cena niż dicoflor więc... sprawdźcie sobie i podpytajcie też farmaceutek u siebie, ale dla mnie fajne i opłacalniejsze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój 16 dniowy synek strasznie się męczy i prezy przed wyróżnieniem. Wyróżnia się codziennie, ale aż serce się kraje jak się biedactwo męczy. Położna zaleciła spróbować Dicoflor i od wczoraj go bierze, a dziś drugi dzień. Po jakim czasie będą widoczne efekty? Ile dni potrzebowały Wasze dzieci? Jeśli to nie pomoże muszę wybrać się do lekarza ale jak długo czekać?
 
bardzo dobry jest ten polski probiotyk w kroplach Diflos, bliźniaczy skład jak dicoflor a cenowo dwa razy tańszy . Ale równie skuteczny
 
Do góry