reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki odkurzacz wodny?????

jest to duży wydatek ale dla zdrowia dziecka warto, tym bardziej teraz jak mamy dodatkowe 500 :)
zobacz sobie kochana odkurzacze piorące z Welmaxu, znam akurat ten model Turbo Power Cleaner. Rewelka www.welmax.pl
 
reklama
My nie mamy alergika i zdecydowaliśmy się na robot odkurzacz od Kobot https://kobot.tech/odkurzacze/ i mogę powiedzieć, że sprząta bardzo sprawnie, aż sam byłem zaskoczony, bo dając się namówić żonie, sądziłem, że jednak trzeba będzie poprawiać odkurzanie i że nie zbierze dokładnie sierści. Odkurzacz działa cicho, jeździ sobie sam :)
 
Osobiście polecam odkurzacz MediSmart. Jest to odkurzacz bezworkowy, na wodę. Rezultaty można zobaczyć już po 1 sprzątaniu - wszystkie "latające" pyłki w domu widoczne np. pod światło zniknęły a kurz na meblach nie osiada już tak często. Dodatkowo można nim filtrować powietrze, aromatyzować, dmuchać dziecięce zabawki, prać na mokro, trzepać dywany. Jak dla mnie rewelacja!
 
Bardzo dobre na alergie takie doraźne , to jest też aerozol bezwodny , StopAlergii PolfaŁódź . jest dostępny bez recepty i jest on odpowiedni dla osób wrażliwych
 
Osobiście polecam odkurzacz MediSmart. Jest to odkurzacz bezworkowy, na wodę. Rezultaty można zobaczyć już po 1 sprzątaniu - wszystkie "latające" pyłki w domu widoczne np. pod światło zniknęły a kurz na meblach nie osiada już tak często. Dodatkowo można nim filtrować powietrze, aromatyzować, dmuchać dziecięce zabawki, prać na mokro, trzepać dywany. Jak dla mnie rewelacja!
A widziałam go ostatnio w internecie, ciekawa alternatywa dla rainbow - robi to samo za 5 tysięcy mniej :p
 
Do góry