reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leczenie homeopatycznie skazy białkowej - doświadczenia i przebieg leczenia

Moj maluszek tez miał skaze stosowałam diete eliminacyjna i po 10 miesiacach przeszłam na zwykłe mleczko (wczesniej nan h.a) i juz nie uczula go :-) Lekarz zasugerował mi zebym powoli dawała mu rózne produkty nawet gdy dostanie po nich pare chrostek nic to nie zaszkodzi a skóra moze sie przyzwyczaic z czasem. Oczywiscie gdyby chrostek pojawilo sie wiecej powiedzial by nadal stosowac diete.
Pozdrawiam
 
reklama
Olek miał 2 m-ce jak wylądował w szpitalu z odwodnieniem po wymiotach.Okazało sie że ma skazę(po NAN) i był na Bebilonie Pepti 1 i piersi.Pepti 2 nie chciał jeść,po Bebiku ulewał,Humanie krosty na pupie i odparzenia,Bebilon jak kończył dużą puszkę zwymiotował całą porcję kaszy na mleku(180ml).Aptekarka poleciła mi ISOMIL 2,mleczko sojowe na receptę.Olgierd był na nim 1,5 roku(do 2 urodzin).W międzyczasie po Danonkach zsypywało go krostami a po Bakusiach nie.Synio zrobił sobie 3 miesiące postu i skaza minęła.Teraz pije mleko prosto od krowy a płatki na mleku to 3x dziennie może jeść.Chodziliśmy do dermatologa w przychodni,to kazał podawać dziecku masło śmietankowe:baffled: i smarować maściami sterydowymi.W prywatnej przychodni przepisano nam ELIDEL(ok.75zł/tubkę) i skierowano na testy-jedna wielka ściema i marnotrastwo kasy:wściekła/y:(na chomika jest w takm stopniu uczulony że musiałby on siedzieć w nosie syna żeby coś wykazało) a to,że troszkę wyższy był poziom IgE całkowitego to każdemu może sie zdarzyć.
Julek do tej pory na piersi i też na Isomilu,bo skaza wyszła po Bebiku a NAN HA 1nie za bardzo mu smakował.Ale u niego to wyszło dopiero miesiąc temu przy okazji jelitówki rotawirusowej.Objawy:nawracająca biegunka,ciemienucha na brwiach,łuszcząca się skóra za uszkami.
Z homeopatycznych leków to u nas działają DIARHELL od biegunki i syrop MALIA od kaszlu.
Moja bratowa zajmuje się medycyną niekonwencjonalną,homeopatią,świecowaniem uszu i ja w to jakoś nie wierzę(leczenie na odległość czy dotykiem:no:)
 
Do góry