reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko ISOMIL- czy Wasze dzieciaczki jedzą?

Monika20078

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2009
Postów
541
Miasto
Lubuskie
Witam
Wczoraj okazało się, że mój synek ma skaze białkową. lekarz przepisał mleko Isomil. Czy któraś z Was go używała? Jesli tak to bardzo prosze o opinie.

Pozdrawiam
 
reklama
Witam
Wczoraj okazało się, że mój synek ma skaze białkową. lekarz przepisał mleko Isomil. Czy któraś z Was go używała? Jesli tak to bardzo prosze o opinie.

Pozdrawiam
ISOMIL jest preparatem mlekozastępczym wyprodukowanym z białka soi.Mojemu synkowi podawałam to mleko ale to było 10 lat temu,teraz prawdopodobnie lekarze nie przepisują juz tego mleka bo lepszy jest Pepti,bo białko soi tez lubi uczulać zwlaszcza te młodsze dzieci.Mój synek pił to mleko od 15 miesiąca do 7 roku zycia i wszystko było okej.
 
Mój synek pije od kilku miesięcy Isomil 2 i dobrze toleruje to mleko,smakuje mu,jest słodkawe.Ale wcześniej pił przez długi czas Nutramigen i dopiero potem lekarka mu zmieniła na Isomil.
 
Mój starszy od 7 m-ca był na Isomilu i przez 1,5 roku pił a potem skaza minęła. Młodszy natomiast uczulony na soję i nie mógł go pić tylko Pepti 2 a teraz też już nie ma uczulenia i mleko piją obaj:tak:
 
Dzięki dziewczyny.
My własnie bylismy od początku na Pepti1. Ciągle miał wyspkę ale lekarze to ignorowali. Dopiero przy zmianie na Pepti2 wysypało go strasznie, do tego doszły wymioty, i probemy z kupką (raz zaparcia, raz biegunki. Wtedy dopiero pediatra stwierdzil, że to skaza.
Mam nadzieję, że nie będzie miał uczulenie na soję.
 
Do góry