reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawdzony odkurzacz dla alergika

Dołączył(a)
27 Październik 2009
Postów
10
Czy możecie polecić jakiś dobry odkurzacz (albo przynajmniej firmę), który sprawdzi się w mieszkaniu małego alergika? Fajnie gdyby był znanej marki, bo jakoś nie ufam nowym wynalazkom. No i żeby nie kosztował przy tym 3 tys:) Czy n.p. warto kupić odkurzacz z filtrem wodnym, bo słyszałam różne opinie.
 
reklama
Czy możecie polecić jakiś dobry odkurzacz (albo przynajmniej firmę), który sprawdzi się w mieszkaniu małego alergika? Fajnie gdyby był znanej marki, bo jakoś nie ufam nowym wynalazkom. No i żeby nie kosztował przy tym 3 tys:) Czy n.p. warto kupić odkurzacz z filtrem wodnym, bo słyszałam różne opinie.

hej ;-) ja jako mama alergikow zdecydowalam sie na Zelmera Aquawelt - uzywam tylko filtra wodnego ;-) spoko - jestesmy zadowoleni z niego ;-) poki nie trza zawartosci wylewac... fujjjjj... w zwyklym workowym odkurzaczu nie widac tego syfu tak jak w wodniaku...
jest tylko jeden maly myk...trza sie przyzwyczaic ze po skonczeniu odkurzacza trza wylac wszystko, wymyc i wysuszyc... zwykly odkurzacz chowa sie i luzik a tu trzeba sie jeszcze zajac "demontazem" bo jak sie w filtrach jakas plesn wyrosnie to potem trzeba je wymieniac zeby alergikom nie zaszkodzilo ;-)

taki o mam - ! ODKURZACZ PIORĄCY ZELMER 919.0 ST TURBOSZCZOTKA (1747550309) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Moi teście ostatnio zafundowali sobie maszynę do odkurzania, prania, czyszczenia, klimatyzowania i odświeżania pomieszczeń ...
Cena boli (ponad 7 tys - ich sprawa) ale kombajn naprawdę super :)
Nigdy bym tyle nie wydała na odkurzacz, ale ta magiczna moc przekonywania sprzedawców-prezenterów... hehe ;)
syf w pojemniku z wodą po sprzątaniu straszny.
Dołączyli do kompletu jeszcze worki próżniowe na pościel (na roztocza) i komplet garów pokroju zeptera. Ech ...
 
czyżby firmy Rainbow?
cena zabójcza, ale jest fenomenalny... moja mama - cieżki przypadek alergii i astmatyk - ma od chyba 10 lat... przy dbaniu o niego - niezniszczalny...
ja mam karchera wodnego i powiem, ze 3 klasy nizej jest....
 
Kupiłam wreszcie Dysona. Drogi ale w promocji:) Po przejrzeniu netu - wyszło, że przy akceptowalnej cenie ten jest ok. I jest ok! Spełnia sowje zadanie i baaaardzo wygodnie się odkurza.
 
Zelmer robi bardzo dobre odkurzacze wodne. Z reguły poleca się je właśnie alergikom. Myślę, ze warto kupić jakiś model tej marki. Na stronie medialuxa widziałam takie w atrakcyjnej cenie - warto zerknąć, poczytać sobie o tych wodnych modelach, bo jest ich sporo.
 
reklama
ogolnie jakikolwiek odkurzacz z filtrem wodnym jest odpowiedni.
ja mam odkurzacz zelmera - wodnik. ludzie narzekali (znajomi) ale jak dostalismy na wesele to darowanemu...
ogolnie sie sprawdza choc uciazliwe jest czyszczenie filtra i suszenie tych filtrow (2 szt.)
 

Podobne tematy

Do góry