reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suche czerwone, szorstkie plamy na tułowiu, nóżkach i rączkach :)

Witam, chciałam się odnieść do Pani , ktorej synek ma suche plamki i którego zdjęcia są załączone w opisie,tzn dłonie, pośladki i z tyłu na zięcia pod kolanami. .. Bardzo proszę o jakąś informacje , czy udało się Pani dojść do tego co to może być?, czy znalazł się lekarz który prawidłowo to rozpoznał? Jeżeli tak, to proszę o namiary tego lekarza....gdyż mój synek ma to samo , byliśmy już u różnych lekarzy i nic, jestem załamana i proszę o jakąkolwiek informacje. z góry dziękuję
 
reklama
Może komuś to pomoże. Byłam jakiś czas temu z synkiem u dermatologa. Zbyła mnie, że to alergia pokarmowa, kazała notować każdy nowy produkt w diecie (robiłam to od dawna i nie widać związku). Jednak wypisała mi maści, które naprawdę pomogły i po dwóch tygodniach po plamach nie ma śladu.
 
Córeczka mojej siostry też miała specjalnie przygotowaną maść przez lekarza, a do tego do kąpieli dodawały atoperal, bo zawiera emolienty. Dzięki takiej kuracji mała mogła spokojnie przesypiać noce, bo te plamki ją chyba swędziały i płakała.
 
Alergia pokarmowa jak nic. Aż dziwne, że badania niczego nie wykryły. :( Nie wiem skąd jesteś, ale warto poszukać lekarzy alergologów na portalach internetowych. Spróbuj na znanylekarz.pl.

Słyszałam, że Warszawskie Centrum Alergologii jest dobre i ma wielu sprawdzonych specjalistów. Może warto?
 
Do góry