reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test na alergię. Od czego zacząć?

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2011
Postów
9
Witam,

synek ma 5 lat.
Od kilku miesięcy ma notoryczny katar + w nocy kaszel od tego kataru (brak innych objawów).
Laryngolog (prywatnie) sugeruje testy na alergię - od czego zacząć takie testy?
Wolałbym metody bezinwazyjne, może metoda biorezonansem?

Pozdrawiam
GN
 
reklama
Ja mogę podpowiedzieć jak to było u mnie i koleżanki. Ja od razu miałam testy skórne, które pokazują na 99% uczulenie, koleżanka miałą testy jakimś wahadełkiem, później biorezonans. Zapłaciła kupe kasy, nic nie pomagało. Poszła do "normalnego" alergologa, zrobiła testy skórne i wyszły zupełnie inne alergeny i było ich prawie 70% mniej. Po dalszym leczeniu już normalnie funkcjonuje ;)
Ja odczulałąm się przez 4 lata (zastrzyk co miesiąc na 1 alergen) i pomogło (choć ta metoda też nie daje 100% skóteczności).
 
Do góry