reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

agnieszkaala Ty na kiedy masz termin? Marzec widzę popularny, ja miałam na 15 a Mikołaj urodził się 9.

Zojka bardzo zazdrosna, uparta ehh, poszła do przedszkola już. dużo by pisać. Chciałabym jeszcze jak Ty ale mój mąż się już nie zgadza :(

kat oby wszystko było dobrze &&&&
 
reklama
Pleni, a jak w przedszkolu? Posłałaś państwowo czy prywatnie? Staś też już w przedszkolu i początek mnie przerażał ale radzi sobie doskonale :)
 
Katka Fajnie, że już lepiej. Odpoczywaj ile wlezie. A mały bardzo absorbujacy?
Pleni ja mam termin na 22 marca. My chcieliśmy trzecie ale tak za parę lat;-) wyszło trochę wcześniej:-D teraz mam luz bo Filip w przedszkolu, Ala w szkole więc kilka godzin mam na odpoczynek. A ta ciąż A najgorsza. Moje też zazdrosne i często mają problemy z dogadaniem się. Ale jak to wśród dzieci.raz lepiej raz gorzej. A Zoja jak w przedszkolu?
 
Witam Was Kochane!!!
chciałam tylko poinformować że moja Oliwka czuje się bardzo dobrze. Cały czas ma remisję i zostało nam jeszcze rok z kawalkiem chemii podtrzymującej. Jesteśmy dobrej myśli. Pozdrawiam Was serdecznie
 
Witam Was Kochane!!!
chciałam tylko poinformować że moja Oliwka czuje się bardzo dobrze. Cały czas ma remisję i zostało nam jeszcze rok z kawalkiem chemii podtrzymującej. Jesteśmy dobrej myśli. Pozdrawiam Was serdecznie

Luluś ale cudowne wiesci!! A jak to wszystko znosi mała księżniczka? Trzymam kciuki żeby dalej było ok!!!!
 
reklama
Do góry