reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

Dołączył(a)
2 Styczeń 2009
Postów
5
Będę mamą bliźniaków:-):-).. nie wiemy jeszcze jaka jest płeć dzieci.. Powiedzcie jak byście dali na imię bliźniakom?

Ja myślałam : Michalina, Marcelina / Natalia, Natan / Samulel, Gracjan
 
reklama
Dziękuje bardzo :)

Mąż się uparł żeby imiona dzieciaczków zaczynały się na literę "S" tak jak jego imię.. więc teraz juz wogule nie mam pomysłu..
 
witam, jestem w 16 tyg z bliźniakami i wiem tylko ze jednojajowe ale tez niestety nie wiem czy beda dziewuszki czy chlopaczki.
Dla dziewczynek podobaja mi sie Zosia i Zuzia a dla chlopcow Brunon i Hubert ale niestety co do chlopakow nie do konca jestesmy zgodni ;)
 
Sandra :D Śliczne :D

Chyba tak zostanie jak będzie dziewczynka :))

A Szymon... hm.. brat mojego męża ma synka o imieniu Szymon więc chyba odpada :D

Ale to mam juz dwa :D Sandra i Samuel :D
 
cześć moje gratulacje fajne imiona troche niemasz wyboru jesli imona mają być na literkę S mało imon ciekawych jest na tą literkie ale to od was zależy.pozdrawiam:-)
 
reklama
Do góry