reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

reklama
Imiona to ważna sprawa szczególnie wybrać tak by dzieci po 20 latach nie miały do rodziców pretensji. ja jestem za imionami na tą samą literę i jeszcze żeby się można je było zdrabniać
 
a nasze babelki nazwiemy piotr i dominika :-)
no chyba ze po porodzie cos nam sie odmieni, bo mam kolezanke co cala ciaze upierala sie ze napewno maja a jak zobaczyla niunie to nazwala nikola :-)
 
U nas na początku gdy wyszło, że parka to miał być Lucjan i Marcelina, potem okazało się że chłopcy więc byli Lucjan i Nataniel, a po porodzie dla pierwszego bliźniaka wybraliśmy Dominik, jakoś tak te imię pasowało do niego, a dla drugiego po kilku dniach Tomasz.
 
Widzę, że bardzo fajnie imiona tutaj padają. Nie mniej ciężką sztuką jest dobrać dla swojej pociechy imię, które nie będzie z niczym kolidowało. Teraz jest to prawdziwa sztuka, bo nie wiadomo, czy imię, które dziś wybieramy będzie chlubą czy wstydliwe za kilka lat w szkole.
 
reklama
Do góry