reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

reklama
Moje dziewczyny mają Antonina i Anatola. Tosia i Tola.
Chciałam Teofilę i Teodorę, ale mąż mi się w czoło postukał :-D
 
Moze podpowiecie mi drugie imie pasujace do Tymka, miala byc Otylka ale podobno jest drugi siusiak wiec musimy miec cos w zapasie.nie musi sie zaczynac na T ale zeby choc troszke pasowalo.jakies propozycje?
 
U Nas będzie

Hanna i Filip

Jeśli będą dziewczynki to Hanna I Laura a jeśli jednak okaże się że chłopcy to Filip i Marcin

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 
Jak robicie z imionami. Nadajecie juz w brzuchu? Czy w kolejności urodzenia? Parka da radę ale tej samej płci? A może rodzicie i patrzycie na nie i stwierdzacie: to bedzie Jaś a to Franek itp.? Gryzie mnie to.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak robicie z imionami. Nadajecie juz w brzuchu? Czy w kolejności urodzenia? Parka da radę ale tej samej płci? A może rodzicie i patrzycie na nie i stwierdzacie: to bedzie Jaś a to Franek itp.? Gryzie mnie to.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam parę i w sumie nie pomyślałam jak nadać gdy jest ta sama płeć. Ale na usg masz oznaczone które to bliznie 1 , a które 2. To pierwsze urodzi się jako pierwsze bo jest bliżej szyjki także chyba już bym w brzuchu nadała.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas będzie Bruno i Aleksander :) Chociaż lekarz powiedział, że drugi maluch to na 90% chłopiec, jeśli okaże się, że to dziewczynka, to zamiast Aleksandra będzie Maja :)
 
reklama
Do góry