reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

Moja chrześnica ma na imie Sandra, córka Sara.
Może chłopiec Sebastian??
Chociaż nie wiem kiedy masz rodzić i może już dzieciaczki mają już imiona??
powiedz jakie??
 
reklama
ja tez bede mamą bliżniakow :-) i moje typy imion to oiwka i marysia lub oliwka i antoś lub antoś i mikołaj :-) i tez bedą jednojajowe :-)
 
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi :)

Dzieciaczki są już z nami od 2 tygodni :) Dwie dziewczynki :)

Sandra i Nadia :)

TŻ jednak się dał przekonać ze nie koniecznie na S musi być :)

Pozdrawiam serdecznie i wracam do moich maluszków bo za chwilke pora karmienia :)
 
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi :)

Dzieciaczki są już z nami od 2 tygodni :) Dwie dziewczynki :)

Sandra i Nadia :)

TŻ jednak się dał przekonać ze nie koniecznie na S musi być :)

Pozdrawiam serdecznie i wracam do moich maluszków bo za chwilke pora karmienia :)

GRATULACJĘ!!!! niech się zdrowo chowają a imionka cudne mają
 
Jeżeli chodzi o dwóch chłopców nazwałabym Adam i Filip. Jeżeli będą dwie dziewczynki będą Amelia i Felicja. Jeżeli mieszane to będzie tak jak chce tatuś ;) Adam i Amelia.
 
a ja mam braci bliźniaków i mają na imię: Dawid i Daniel
gdybym ja miała mieć bliźniaki to wybrałabym imiona np. na tą samą literę np: Marcin i Mateusz, Sandra i Szymon, Alan i Alicja, Kamila i Kamil, Gabriel i Grzegorz, Aron i Anita......
Ogólnie najbardziej podobają mi się imiona: Dawid i Daniel (tak jak moi bracia ;-)), Aron i Alan, Sandra i Szymon, Damian i Dariusz, Nicola i Natasza... :-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
i ja dla swoich bliźniaczek szukałam podobnych imion i na tą samą literę i znalazłam LAURA i ROKSANA -prawda że podobne bardzo:-D
zresztą tak jak i dziewczynki:-D
 
Do góry