reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój bliźniaczek

K

konto usuniete.

Gość
Witam Was :-)
Nie jestem pewna, w który temat wstawić moje pytanie, zatem tworzę nowy :sorry: Mam nadzieję, że mi pomożecie odpowiedzieć na kilka pytań :-)
Interesuje mnie rozwój bliźniaczek (dziewczynek :-p ), gdy mają dwadzieścia siedem miesięcy, czyli dwa lata i trzy miesiące. Oczywiście możecie to zaokrąglić do dwóch miesięcy w górę lub w dół ;-)

Proszę Was o udzielenie mi następujących informacji:
w co Wasze bliźniaczki się bawiły w tym wieku? Ile mówiły i co? Co zazwyczaj robiły (lub jak wyglądał ich dzień)? Co umiały? Takie podstawowe wiadomości są mi w tym momencie niezbędne, więc byłabym wdzięczna, gdybyście uzupełniły moją wiedzę :-)

Oczywiście jeśli nie czujecie się komfortowo pisząc tutaj, możecie wysłać mi prywatną wiadomość ;-)

Z góry dzięki wielkie za pomoc, bardzo to doceniam! :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry