reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Olena dzięki za przywitanie :) pokombinuję jak tylko Samuś przejdzie w ręce tatusia :) bo póki co kiepsko to widzę.

Fajny masz ten obrazek z ząbkiem :)
 
halo już jestem, mam nadzieję, że coraz więcej mamuś z kafe dołączy.
Nasza Lila ostatnio bardzo aktywna, praktycznie nie sypia w dzień. Ciągle ćwiczy głos na wysokich tonach, słychać ją wszędzie. Katarek też już przechodzi.
Ja dziś po kontroli kolejnej u gina. Po ciąży to wiecznie grzybki mam, tragedia. Poza tym 4 mm cystę w lewej piersi ale powiedział, że to nic groźnego i nic sie z tym nie robi.
W domu natomiast duży burdel, kartony, kartony, kartony bo na weekend przeprowadzka. Nareszcie!
 
i nie Tylko Olena;) np.:szok::-D:tak:;-):zawstydzona/y::-:)szok::happy::laugh2::-p hhe

Tina bomba, co tam kartony da sie przeżyć żyjąc myślą że już niedługo;)
My już 2 paczki 30kg wysłaliśmy i jeszcze ze 2/3 będzie trzeba..plus wózek, grzejnik drukarka , głośniki..
ahhh raz chce wracać a raz mnie to przeraża haha dobrze mi tu było:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry