reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista najpiękniejszych kołysanek!!!

ja podczas pierwszej nieprzespanej nocy włączyłam radio polskastacja.pl bo zabrakło mi pomysłów co śpiewać bo z popielnika na Wojtusia śpiewałam ze 4 razy pod rząd i wyobraźcie sobie że śpiewałam wszystko co leciało od Feel poprzez Scorpionsów kończąc na Britney Spears :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Moja córeczka uwielbia "Dorotke" :)
Ja bardzo czesto rbie tak jak asqua - zmieniam piosenkę, żeby była o Mai :)
 
@Princess

oh baby baby ... :-D:szok::szok::szok::-D


Ja prześpiewałam już chyba wszystko, co znam. Łącznie z Jolka Jolka i Autoboigrafią. To takie monotonne, że świetnie się sprawdzało :baffled:
 
mag czy ja tez moge prosic na maila te kołysanki: struszczak.sandra@gmail.com

Odnosnie usypiania mojego Wiktorka to on tylko zasypia przy karuzeli... Zakupiłam równiez płyte kołysanki prenatalne, ale niestety nie sprawdziła się- najwidoczniej trzeba je puszczac od noworodka, a nie tak jak ja 2 miesięcznemu- jesli ktos chcę chętnie mogę sprzedać, bo pusciłam tylko raz.. Poza tym lubi słuchac radia, ale na dobrano zawsze jest karuzela.
 
Asqua - powinnas zawodowo pisac teksty. Ja nawet z laurkami mialam zawsze problem. A jeszcze znalazłam kolsankę Umer i Turnaua - "Ach spijcie moje dzieci". Moge udostepnic. Spokojna i dobra do usypiania. Ciągle czekam na inne tytuły - bo jak mi sie konczy wena to zaczynam spiewac koledy (a to juz nie pora:-) Jeszcze mam w repertuarze "yesterday" beatelsów.:-)
 
i jest jeszcze jedna bardzo ładna "Kołysanka" znalazłam ja na youtube.pl spiewa ją podobno anna mucha ale nie ta aktorka:) bardzo ładna mój syn w minute przy niej zasypia:) pozdrawiam
 
Ja Olafkowi wlączam "senna piosenkę" Magdy Umer i Turnała.

"Tylko jeden nocny wiatr nie chce spac, nie chce spać
Woli chulac w polnych trawac, z deszczem w berka grac".

Piekna muzyka, usypia jak złoto i nie nudzi mi sie, chociaz sluchamy tego kilka razy dziennie..

Rapunzel - weszlam na link - ale ta kołysanka chyba dla starszych dzieci. Taka mało melodyjna i za bardzo dynamiczna jak dla niemowlaka...
 
reklama
Do góry