reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista najpiękniejszych kołysanek!!!

reklama
U nas też hitem jest płyta Umer+Turnau. Oprócz tego... melodie ludowe w wykonaniu mamusi:-D
Nr 1 to "Kukułeczka kuka"
 
A ja ostatnio puszczam Kubie Arkę Noego - nigdy nie przypuszczałam, że będę chętenie słuchać chórków dziecięcych...:-)
Jak słuchamy muzyki to staram się rozwijać jego zdolności percepcyjne (widziałam kiedyś taki program w TV). W rytm muzyki poruszam jego raczkami i nozkami, głaskam go piórkiem itp. RObicie swoim maluchom podobne zajęcia??
 
moja karolka ma plyty z piosenkami kolysankami z gazet są na nich aaa kotki dwa, był sobie krol,idzie myszka do braciszka,sroczka kaszke warzyłai wiele innych
 
Ja polecam kołysankę radiowe nutki :) Wróżka siostrzyczka :) piekna z czasów mojego dzieciństwa :)
Śpij mały, maleńki
Mój braciszku śpij
A wróżka siostrzyczka wyczaruje sny

Były sobie kotki dwa
jeden ty a drugi ja
duzy kotek mruczał o tym
że nie będzie smutkow miał
Bo sa teraz kotki dwa
a to wymarzyłam ja
miałes wprawdzie być siostrzyczką
ale niech już będzie brat

Jak to dobrze że cię mam
czekolady pół ci dam
tata tez na ciebie czekał
mówi, ześ nam z nieba spadł
Proszę rośnij szybko mi
Bo do wiosny pare dni
czeka lasek i podwórko
wielka łaka, cały świat

zSHARE - Radiowe Nutki - Wrozka siostrzyczka.mp3
 
Pamietam jak przy pierwszym dziecku puszczalam plyty cd.:-) Kupilam kilka a pare bylo dolaczone do gazet. Teraz czasy troche inne wiec wiele prosciej jest puscic cos takiego z telefonu. Ja wygrzebalam na youtube ponad godzinna kolysanke w formie pozytywki. Melodie sa sliczne i bardzo delikatne. Moj Franio je uwielbia. Duzy plus ze mozna puscic dziecku na laptopie lub wlasnie w smartfonie podczas karmienia.

https://www.youtube.com/watch?v=2x4YZUyPKSY

W ciazy sluchalam Mozarta...hmmm nie sie srednio podobalo...mam nadzieje ze dziecku bardziej hehe:-D:-D
 
reklama
Do góry