reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mysli i cytaty o dzieciach

marza 28

mama
Dołączył(a)
6 Lipiec 2007
Postów
8
Drogie mamy,
wlasnie robie album dla mojej coreczki i bardzo potrzebuje kilka fajnych mysli, cytatow o dzieciach, milosci do dzieci itp. Jesli macie lub znacie cos takiego to prosze pomozcie mi. Nie jestem poetka, a chcialabym stworzyc corce ladny album, ktory sprawi, ze w przyszlosci bedzie nie tylko z sentymentem, ale i ze wzruszeniem do niego zagladac.
Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie :-)
 
reklama
Drogie mamy,
wlasnie robie album dla mojej coreczki i bardzo potrzebuje kilka fajnych mysli, cytatow o dzieciach, milosci do dzieci itp. Jesli macie lub znacie cos takiego to prosze pomozcie mi. Nie jestem poetka, a chcialabym stworzyc corce ladny album, ktory sprawi, ze w przyszlosci bedzie nie tylko z sentymentem, ale i ze wzruszeniem do niego zagladac.
Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie :-)
Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął. Dziękuję, że jesteś!!
 
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!




Małe rączki potrafią napisać mama,
i przynoszą mi jabłko czerwone
ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.
W małych rączkach mieści się cała miłość ...




Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEĆ.




Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!



 
Witam,
Troszkę po czasie, ale może jeszcze się komuś przyda. Wpisujcie jeszcze jakieś cytaty jak macie, mi też się coś nowego jeszcze przyda.

Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka

Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.

Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie.

W każdym dziecku istnieje nieskończona potrzeba kochania go takim jakie jest, z całą jego indywidualnością.


Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać

Miłością jest...
przemierzanie pokoju w nocy, aby kołysanką i ciepłymi słowami utulić ciebie płaczącego wtedy, kiedy całe moje ja pragnie odpocząć.

Już sama obecność jednego, małego człowieka czyni świat weselszym i piękniejszym.

Każdy mały człowiek potrzebuje czasu, uwagi i pielęgnacji, ale potrafi odpłacić czułym spojrzeniem i szerokim uśmiechem.


Dzieci wnoszą w życie ich rodziców wiele słonecznych chwil, ale również wiele nowych, nieoczekiwanych wyzwań.

Bycie matką to skarb i błogosławieństwo.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk ...


Żaden człowiek nie zrozumie czym jest życie, czym jest świat, czym jest cokolwiek, dopóki nie będzie miał DZIECKA. Wtedy cały świat się zmienia i nic już nie jest tak, jak było do tej pory...


Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat...


Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem...



Pamiętaj słowa matki
Zawsze, przez całe życie
Gdy świat stoi w ogniu
Gdy nie masz dokąd uciec
Pamiętaj słowa matki
Gdy chcesz pomścić krzywdy
Gdy w oczach tylko łzy
Nie możesz zapomnieć ich nigdy

Jeśli stracisz wiarę, kto otrze twoje łzy?
Jeśli sam zostaniesz, kto otrze twoje łzy?
Gdy świat się zawali, kto otrze twoje łzy?
Kto spojrzy w twoje oczy, da siłę żeby żyć?

Pamiętaj słowa matki
Niech pamięć nie zawiedzie
Nim ręce krwią ubrudzisz
Nim stracisz gdzieś sumienie
Pamiętaj słowa matki
Pamiętaj oczy smutne
Dla kogo będziesz żył
Gdy od niej się odwrócisz

Jeśli stracisz wiarę, kto otrze twoje łzy?
Jeśli sam zostaniesz, kto otrze twoje łzy?
Gdy świat się zawali, kto otrze twoje łzy?
Kto spojrzy w twoje oczy, da siłę żeby żyć?



- Ja bym umarła, gdyby mojej mamie coś się stało.
-Na to się nie umiera. Tylko... najpierw ogarnia cię gniew, potem, kiedy już się wyzłościsz, odczuwasz wielki ból, a najlepsze zaczyna się wtedy, gdy pewnego dnia przypominasz sobie coś, co powiedziała, albo zrobiła, i śmiejesz się, zamiast płakać...:-(
 
Do góry