reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

czarna551

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2007
Postów
1 106
Miasto
małopolska
Lista Mam siedzących w domkach z dziećmi!!!!
  1. Mamusia Mateuszka -Ewa/Ewcia81
  2. Mamusia Magdy i Mateuszka- Ania/aniab190
  3. Mamusia Dawidka-Dorota/czarna551
  4. Mamusia Vanesski-Iwonka/Iwonka2006
  5. Mamusia Jędrzeja-Edyta/Sewa
  6. Mamusia Majki i ( jeszcze nienarodzonego) Dawidka-Ania/Ania138
  7. Mamusia Victorka-Elwira/Vici
  8. Mamusia Julci/Cloe vel Dawna Cloe
  9. Mamusia Kacperka-Donata/Donatella
  10. Mamusia Natanielka-Leika
  11. Mamusia Igorka-Agatka/AgatkaBB
  12. Mamusia Łukaszka-Marlenka/Marlenka
  13. Mamusia Martynki-Agnieszka/Novaczka
  14. Mamusia Mai-Aldona/Pycha
  15. Mamusia Blaneczki-Ewelina/buziaczek1626
  16. Mamusia Przemka-Ania/Anna25
  17. Mamusia Konradka-Monika/mon_ka
  18. Mamusia Maksa-Ola/Ola K.
  19. Mamusia Noemi -Lorraine-Patrycja/patrycja24berlin
  20. Mamusia Maciusia-Kasia/kasira
  21. Mamusia Laury-Kasia/kaszu27
  22. Mamusia Poli-Lidia/lidia24
  23. Mamusia Oli-Ania/aninaaa
  24. Mamusia Mai-Żaneta/Żania7
  25. Mamusia Natalki i Kubusia-Iwona/iwona.c28
  26. Mamusia Macieja-Monika/lilitu1984
  27. Mamusia Justynki i Alicji-Asia/kinia2511
  28. Mamusia Oliwki-Kasia/Kasiad
  29. Mamusia Krysi-Ola/toola
  30. Mamusia Maciusia i Grzesia-Asia/Asiulinka
  31. Mamusia Karolka-Bogna/Bodzianka
  32. Mamusia Michałka i Wojtusia-Gosia/Małagosiunia21
 
reklama
Czarna jednak założyłaś wąteczke.super..

Ja melduje się jako pierwsza.
Mamusia Mateuszka -Ewa
a zdjatko w podpisie synka.Siedze od wrzesnia z nimw domku.Pozdrawiam wszytskie w domku siedzące...
 
Mamusia Magdy i Mateuszka- Ania.Siedzę w domku od urodzenia Magdy czyli już szósty rok:szok: W międzyczasie kończyłam studia- zarządzanie i marketing, które ukończyłam rok temu i zostałam magistrem:laugh2:a po 2 miesiącach od ukończenia studiów urodziłam Mateuszka i wydłużyłam sobie siedzenie w domku:-) No ale jestem na rencie bo w międzyczasie zachorowałam i jeszcze rok mogę poleniuchowac bo jest za to kasa:-D i niestety trzeba będzie szukac robotki:eek:A zdjęcia wkleję później bo teraz musiałabym poszukac a to za długo. Pozdrawiam
 
Zdjęcia dzieciaczków i mam siedzących w domkach;

Iwonka2006 z córeczką Vanesską


Ania138 z córeczką Mają



Ewcia81-Synek Mateuszek



czarna551 synek Dawidek
 
dziewczyny pisać mi tu kogo dopisać:-p:-p!!!!
Sewa,buziaczek,iwonka,Novaczka...reszta co z Wami:confused::confused:???? Nie chcecie być na liście:-:)-(???
Chcemy,chcemy tylko nie wiedzialam ze watek zalozylas :sorry::-)
A wiec ja Iwona jestem mama siedzaca w domu z najwspanialsza moja corcia kochana Vanesska :-)od porodu tzn od 12.10.2005 r.Jeszcze chyba sobie dlugo po siedze bo mam zamiar zajsc w ciaze ale nie wiem jeszcze kiedy:-D:-D:-D:-D

 
Czarna super pomysł:tak:
Ania, mamusia Majki, siedzę w domu od lutego 2004 bo byłam na zwolnieniu lekarskim.
Do pracy miałam wrócić najpóźniej w styczniu 2008 ale po ponad trzech miesiącach starań zaszłam w ciążę i jeszcze sobie posiedzę :tak::-D i bardzo się z tego cieszę, bo mi tak dobrze.
A niedawno dyrektor zmienił mi umowę na czas nieokreślony i będę się mogła zająć dzieciaczkami beż obaw że mnie zwolnią :-D.
A to my:
 
Hehe super no i my się wpisujemy. Vici(Elwira) mama Victorka-traktorka:-) w domku siedzę ojjjjjjjjjjjjjjjj już długo bo od czasu kiedy się z Pl wyprowadziłam czyli ponad 2,5 roku.No ale mamą jestem od 22 kwietnia 2006 roku.A co do starań to na następne lato chyba zaczniemy co by bobo wiosenne wyszło jak nasz synuś:yes: no i fotka
1179729588
 
Witaj Czarna..
Cały dzień nie zaglądałam do neta, ale teraz na momencik...

NOVACZKA (Agnieszka) mama Martynki
W domu jestem już w zasadzie od połowy ciąży, ok. połowy listopada 2005. Oficjalnie mamą jestem od 28 marca 2006 i aktualnie na wychowawczym do sierpnia 2008, potem się okaże..;-)
Pozdrawiam..
 
reklama
Aldona mama Mai :-)
i powiem wam, ze w domku siedzę juz ponad 2,5 roku :szok: i posiedzę jeszcze napewno do maja 2008r., a jak dobrze pójdzie to w międzyczasie postaramy sie o następna dzidzie
 

Podobne tematy

Do góry