reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

shady

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2005
Postów
3 618
na ten watek zapraszam wszsytkie mamy, ktore chca zalozyc wlasna firme, ktore chca pracowac na swoim a takze te ktore maja swoje firmy ... bedziemy sobie pomagac, radzic itd.
 
reklama
No to moze ja zaczne:
Wlasnie wyslam maila do szkoly fitnessu o kalendarz szkolen i kosz zobaczymy czy mi ktos odpisze
Tak wsnie pomyslam zebym weszla w spolke z ta instruktorka co terach chodze do niej na zajecia- pogadam w najblizyszm terminie z nia na ten temat
ps ma byc na zielono-???
 
No to teraz ja :-)
Jak niektóre zwas wiedzą od jakiegos czasu mieszkam sama z Noesiem... i jak narazie nie zapowiada sie że sie to zmieni.
Musze wiec wziąśc sie w garść i zacząc zareabiać pieniądze.
Przeraża mnie perspektywa tego że mam przacować od poniedziałku do piatku od świtu do nocy (choć teraz i soboty zadko kiedy są wolne) a mały całe dnie wżłobku :no:...a ja widze go tylko jak zasypia
Postanowiłam zaryzykować i zdobyc kredyt ,pożyczke ,dofinansowanie z unni..cokolwiek co pomoże otworzyc mi sklep z ubrankami dla dzieci,
Narazie szukam sposobu i troszke sie załamuje bo jak narazie ni9c z dofinansowań unijnych mi nie przysługuje :sick:
Kredytu nie dostane..ale sie nie poddaje szukam
Znalazłam fundacje która za darmo szuka sposobów zdobycia pieniędzy dla takich ludzi jak ja , potem pomaga pisać biznes plan i doradza krok po kroku..zobaczymy planuje sie udać do nich w przyszłym tygodniu :happy:

Myślałam tez o ,,domowym przeczkolu,,
 
Mija :) czyli mamy ambicje podobne, ja tez chce sklep ale nie z ubrankami wiec nie bedziemy konkurentkami, ale mozemy osbie nawzajem pomoc, polazic razem, podowiadywac sie, a moze i otworzyc sklepy obok siebie :-) :-) :-) co Ty na to? tylko Ty pewnie masz jakis kapital na poczatek bo ja nawet centa nie mam
 
Shedy właśnie staram sie o pieniadeze bo narazie nie mam złamanego grosza i zadnych perspektyw na to ze przyjdą pieniadze...gram w totka :happy:
oCZYWIśCIEżE NIE BEDZIEMY ZE SOBA KONKURECIą ,SUPER BY BYłO MIEć COś OBOk siebie :happy: zawsze by było razniej
Jak już sie pozbieram i uporam z robota mozemy razem pojechać do tej fundacji ,jak bedziesz chciała wczesniej to wysłałam ci link ,możesz sama
 
no to jestesmy w tej samej sytuacji, i nie ma problemu razem mozemy sie rpzejchac bo jednak Ty lepiej sie na firmach znasz niz ja ;) wiec spokojnie poczekam az bedziesz miala czas :)
 
A apropo drugiej opcji
Czy dawały byście swoje dzieci do,,domowego przeczkola,,
Mieszkania specjalnie przygotowanego dla maluszków
- jeden pokój zabaw, kolorowy z pufami, zabawkami miękką podłoga
-drugi sypialaniany
-kuchnia przystosowana , gdzie jedzenie bybyło gotowane w domu i z fotelikami do karmienia

Gdzie opiekunkami dla dzieci sa mama małego chłopca z wykształcenia plastyk rzemieślnik + przedszkolanka lub miła starsza pani z doświadczeniem niani
Gdyby takie przedszkole miało góra 5 dzieci w podobnym wieku żeby sie na wzajem stymulowały i razem bawiły
 
Mija - z tego co słyszałam, to założenie przedszkola w domu wcale nie jest takie proste. Trzeba spełniać odpowiednie wymagania, między innymi Sanepidu. No i jeszcze trzeba mieć chyba wykształcenie w tym kierunku. Może najpierw spróbuj pogrzebać w internecie, lub gdzieś popytać zanim zaczniesz działać. Powodzenia:-).
 
reklama
Do góry