reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

My własnie wrocilismy ze spacerku:tak::tak::tak:Dzieciaki sie wyszalaly i wymeczyły:-)
Byąłm na poczcie bo musze powysyłac to wszystko co sprzedałam na allegro:-)a troche tego było teraz:tak::tak::tak:
Ogladalam pogode na caly długi weekend i ma byc nieciekawa:no::no::no:Dobrze ze siedzimy w domu:-)

Tak sobie dzisiaj obliczyłam ze jak wszystko bedzie ok,wyprowadzimy sie i wogole to moze we rzesniu pojade z dzieciakami na troszke nad morze-ale to jeszcze nic pewnego:-);-)

Jakby co to MALINUS wlecisz do mnie prawda
dowikluś no ba:tak::tak::tak::tak:
agnes no gonie na tą kawusie tylko strzele sobie makijarzyk:-D
 
reklama
A ja firan to nie mam do dzisiaj:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zmykam bo ide pod prysznic bo jak widze ten bajzel to mnie szlag trafia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Do pozniej cioteczki:-)
 
bo co niektóre ex to sa wredne suki uż ja coś na ten temat wiem:wściekła/y:
zgadzam sie z pokdresleniem na co niektore:tak:
To chyba sobie kupie i bede sobie dosypywala do capucinko:-);-)

A ja to nic nie zrobiłam:szok::-DMam dwie suszarki prania do sciagniecia i w koszu do wyprania:-)Ale jakos weny brak
Obiad juz zjedlismy,naczynia umyje sie pozniej;-):-)

Zaraz chyba wyjde z mlodymi na spacerek bo juz wyja i marudza
jak dodasz to nawet nie poczujesz bo jest tak lagodna:tak:
no i jestem,działo się coś ciekawego??? :-D:-D:-D:-D:-D

niedawno wróciliśmy ze spaceru :tak::tak::tak::tak::tak:Oliwka szalała na placu zabaw że szok.
tesciowa przywiozła nam pełno truskawek :tak::tak::tak::tak: mniam mniam,już wypilismy koktajl Oliwka też wypiła.


oj malinka malinka i co pójdziesz z nim na tego kawulca??? :-D:-D:-D:-D

Ania i co będzie z tymi fotkami????wkleisz :rofl2:
zaraz wkleje :))
Ale ja mam syf w chacie:szok::szok::szok:FUCK dawno tak nie miałam:no::no::no:nie poznaje sie:szok:
Chyba jutro wezme sie za porzadeczki:tak::tak::tak:
co masz zrobic jutro zrob pojutrze bedziesz miala wiecej wolnego:-D
A ja firan to nie mam do dzisiaj:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zmykam bo ide pod prysznic bo jak widze ten bajzel to mnie szlag trafia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Do pozniej cioteczki:-)

myj sie myj :)
 
mlenko skąd ja to znam:tak::tak::tak::tak:
cholercia ale my jesteśmy do siebie podobne:szok::szok::szok:
a ja się dowartościowałam ostatnio.....:zawstydzona/y:mamy obok sąsiada taki typ lowelasa ciastunio nie powiem wysoki umięśniony fajnym autkiem jeździ zawsze mówil mi grzecznie dzień dobry i zdawkowe cześć...kiedyś piotrek powiedział że on ma kurwiki w oczach jak na mnie patrzy ...powiedziałam taaaaa szczególnie jak w rozciągniętuych dresach wynosze śmieci:-D:-Dostatnio zaczął coś tam zagadywać tak grzrcznościowo o pogodzie o dzieciaczkach itp a piotrek się trochę złościł ale się z tegośmialiśmy a dzisiaj ten sam sąsiad zapytał czy bym nie poszła z nim na kawulca??:-D:szok:


haha malinka NO PO PROSTU FACET DBA O DOBRE STOSUNKI SĄSIEDZKIE :-D:-D:-D
co do mycia okien to moje aż się proszą o to ale na prawdę zrobienie czegokolwiek przy Lenie graniczy z cudem więc cokolwiek więcej mogę tylko w weekendy zrobić

Moja małpa dzisiaj przechodziła samą siebie najpierw gotowanie na podłodze
potem polazła do misek kota i się bawiła wodą :szok: wszystko powyulewała dobrze ,że nic mu nie zjadła :rofl2: a na koniec nie wiem jak na prawdę ściągnęła sok w kartoniku odkręciła jakims cudem nakrętke i miałam podłoge w soku marchewkowym L mówi że to niemozliwe że sobie odkręciła sok a jednak normalnie z oczy jej spuścić nawet na chwile nie można
 
reklama
Do góry