reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój nastolatka

Można wziąć stare meble, ale trzeba sprawdzić czy są dobrej jakości czy przypadkiem za 3 lata nam się nie zużyją :) my jednak postawiliśmy na nowe meble a Emilka wymarzyła sobie taki amerykański parapet z prawdziwego zdarzenia, dlatego musieliśmy się nagłowić i w końcu kupiliśmy koc i mnóstwo poduszek z tej oferty: Poduszki. Nasza wymagająca dama je uwielbia, może Waszym pociechom też wpadną w oko :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam jedną buntowniczkę w domu (15 lat) no i przydałby się remont w jej pokoju, bo nawet sama zauważam, ze jest za dziecinny dla niej, co sądzicie o zakupie używanych mebli np. w Internecie? Pytałam już mam z Bydgoszczy o bydgoskie meble, bo takie mam okazję kupić, no a opinie mają dobre, więc moze meble z drugiej ręki jeszcze posłużą nam? Wszystkich mebli nie wymienimy na nowe, bo wiadomo kasa, ale trafiłam na okazję z tymi bydgoskimi i co sądzicie o używanych? Nie będzie mi jęczeć?
A dlaczego po prostu nie wybierzesz mebli razem z nią, dzięki czemu bedziesz mieć pewnośc że wszystko ok? Mamusia zbyt dumna na pozwalanie dziecku na jakas decyzyjnośc w swojej sprawie?
 
Do góry