reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Normalnie mozna z telefonu wchodzic w watek Brzuchatki,to samo tyczy sie odczytywania PW.
Moze masz zainstalowana aplikacje do forum czy jak to tam sie zwie?Nie korzystam z zadnej aplikacji i na tel.wszystko widze,z wyjatkiem niektorych zdjec wstawianych.
Szukaj Justyna;)
Beti sie udalo;)
 
reklama
Dziewczyny nie wiecie co z grubson, czytałam, że jest w szpitalu i chciałam wiedzieć, czy z nią i z dzieckiem wszystko w porządku?

Justyna gratulacje, cieszę się bardzo.
 
Witam staraczki w ciąży , też udzielałam się na tamtym forum... kojarzę nie które z Was.. Beata jesteśmy na tym samym etapie, jak się czujesz?
 
Do góry