reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

agani

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2008
Postów
28
Miasto
Wiedeń/Gdańsk
Mieszkam od dwoch lat w Wiedniu, a w pazdzierniku urodziła Nam się coreczka:-)
Jeśli na forum są mamy z Austrii to odezwijcie się:) Razem zawsze razniej :-D

ameli.jpg
 
reklama
Witam Amelkę i jej Mamusię, mam nadzieje, że z czasem nas przybędzie i wątek się rozrośnie. Póki co ja jako grudniowa Mama 2008 się dołączam:).Pozdrawiam
 
witam wszystkie austriackie mamy!
dolacze chetnie do tego watku. Mama jestem dopiero planujaca ale zamierzamy juz w 2009 zaczac sie starac.
Mam nadzieje, ze milo bedzie nam sie gawedzic!
:-)

pozdrawiam
 
No w koncu cos sie ruszylo na naszym watku;-) witam serdecznie i mam nadzieje, ze pozostaniemy aktywne:)
andzia 79 super ze dolaczylas!:)
poziomeczka trzymam kciuki za owocne starania;)

Skrobnijcie cos, jak tam po Swietach? Bylyscie w Polsce czy zostalyscie w Austrii? Jak Wam sie tu zyje? Jak dlugo juz tu mieszkacie?
 
a dziekuje za mile przyjecie :-)

ja mieszkam w Wiedniu juz 3,5 roku - Boze, jak ten czas leci...

zyje mi sie w Wiedniu dobrze, aczkolwiek nie ukrywam, ze poczatki nie byly najlatwiejsze... ale w miedzyczasie sie jako tako zaaklimatyzowalam :tak:

na Swieta nie wyjechalismy do Polski, bylismy tu w domu z tesciami a w Sylwestra bylismy u znajomych w Eisenstadt. Bylo fajnie.
Miedzy swietami bylam tez grzecznie w pracy :-)

a wy, dziewczynki?
opowiadajcie

pozdrawiam,
pozio
 
Witam,przeszukiwalam forum i tu trafilam.Ja mieszkam w Austrii juz ponad 4 latka.Do Wiednia mam jakies 170 km wiec kawalek do stolicy jest.Mieszkamy w niewielkiej miejscowosci.Teraz maly chodzi do przedszkola i ja ruszylam do pracy-pierwszej swojej na obczyznie.
Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
ciesze sie ze jest nas coraz wiecej.

A gdzie rodzilyscie? w ktorych szpitalach? Ja kompletnie niedoswiadczona w szpitalach.
Agani - i jak sie zyje jako swiezo upieczona mamusia? po tych kilku miesiacach mozesz zdac relacje :-)

ja juz sobie planuje jak to bedzie jak ja bede mamusia... ale bedzie fajnie! :tak:
 
reklama
Witajcie z przyjemnością się do was dołącze ,ja mieszkam w wiedniu od 5 lat poznałam tu męża też polaka i mamy już dwie córeczki 2.5 letnią Madlen i 8 miesięczną Lili , obie dziewczynki urodziłam w 13 bez w St .Jozef szpital :ST. JOSEF KRANKENHAUS morzecie zajrzeć na tę strone i wszystko o nim znajdziecie bardzo dobry szpitał prowadzą go siostry zakonne i jest bardzo miła i ciepła atmosfera ,polecam:)) Pochodze z małopolski ,ciesze się ,żwe stworzyłyście ten temat.Pozdrawiam wszystkie przyszłe i już obecne Mamusie .Powodzenia
 
Do góry