reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Zdrowych, radosnych i spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia dla Was i waszych rodzin :tak: oraz Szampanskiego Sylwestra i Szczesliwego Nowego Roku zycze ja :-)

my juz w Polsce na Wigilii bedziemy w 9 + dzieciaki, wiec jutro kazdy ma wyznaczone zadanie i dzialamy od rana...
 
reklama
Ja moze zaczne troche mniej swiatecznie... ostatnio Wam pisalam o tym ze jestem juz 5 mc po porodzie i zadnego odzewu z urzedow, wiec postanowilam przyjechac szybko do Wiednia i to sprawdzic! Okazalo sie ze (nie wiem jakim cudem) skonczylo mi sie ubezpieczenie. Bylam w finanzamcie i tam mi powiedzieli ze jest jakis blad... ale nie wiedzieli jaki!!! Dopiero jak poszlam do lekarza to sie okazalo ze nasze e-card´y nie dzialaja. Polecialam szybko do Krankenkassy i tam mi powiedzieli ze musze sie teraz ubezpieczyc i na nowo zlozyc wnioski o familienbaihilfe i kinderbetreuungsgeld. A ze nie stac mnei teraz na prywatne ubezpieczenie bo jestem na utrzymaniu i tak mojej mamy wiec postanowilam isc do AMS i zarejestrowac sie jako bezrobotna by miec ubezpieczenie. Wyznaczyli mi termin na 8 stycznia i kazali przynies tylko papierek ze ktos bedzie zajmowal sie moim dzieckiem. Jak myslicie czy to byl dobry pomysl...
Juz mam dosyc tego latania i zalatwiania... ale mam nadzieje ze teraz sie uda, bo przez to wszystko spedzam sama swieta z malym... bez choiki... bez niczego. Beda to chyba moje najgorsze swieta!!!!
Ale zycze i tak wszystkim WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT :)
 
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Z całego serca życzę wszystkim udanych i naprawdę szczęśliwych Świąt:)

Na wigilie mam już wszystko przygotowane, jutro tylko kompocik z suszków i rybka po grecku, usiądziemy z mężem do stołu myślę gdzieś o 15, bo później jedziemy na obiad do jego taty.

My czekamy z mężem na Naszą Malutką Perełkę, termin tuż tuż, więc Zuzia może się pojawić w każdej chwili. Trzymajcie kciuki za łatwy i szybki poród:)

Pozdrawiam
 
Zdrowych,miło spedzonych z rodziną Świąt Bożego Narodzenia oraz aby nadchodzący Nowy Rok był dla Was wszystkich najlepszy. Dużo wytrwałości i milości dla forumowiczek i Waszych rodzin :) Wesołych Świąt!
 
wspanialych rodzinnych swiat bozego narodzenia dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!

fajnych prezentow,caluski dla wszystkich waszych maluchow!!!!!!!!!!!!!!!!

smakowitosci na stole i ciepla rodzinnego!!!!!!!
 
Witajcie w to Świątecznie popołudnie, mam nadzieję że mija ono we wspaniałej rodzinnej atmosferze.
Beabea moja interpretacja ciasta "Kory drewna" jest zupełnie odmienna. 581533_535474519796646_1117222525_n.jpgAle przepyszna ;)



 
Dziewczyny ja rzadko zagladam ale dzis mi sie udalo i rzycze wam wszystkim zdrowych ,szczesliwych i cudownych Swiat Bozego Narodzenia,ide poczytac moze cos tam uda mi sie nadrobic :-D
 
Cześć Dziewczyny,

chcę poinformować, że 25.12.2012 r. o 1.54, urodziła nam się Nasza Gwiazdeczka:) Zuzia ważyła 3030 g i 49 cm. Póki co tylko je i śpi. Poród był ciężki, męczyłam się od 7 rano- miałam skurcze co 10 min, a od 12 co 4 minuty, ale niestety szyjka się nie rozwierała tak szybko, dlatego tyle to trwało. Byłam straszliwie wymęczona, ale dałam radę. Powoli dochodzę do siebie. Wczoraj wróciliśmy do domku. Przyjechali do mnie rodzice, więc mogę odpoczywać, tato gotuje obiady, mama pomaga mi przy malutkiej. Mój mąż się rozchorował więc na razie musi być na uboczu. Jutro spróbujemy załatwić trochę papierów.

Dziewczyny życzę Wam i Waszym rodziną Szczęśliwego Nowego Roku:*

Pozdrawiamy:)
 
reklama
Olu bardzo serdecznie gratuluję! Piękna data Boże Narodzenie :) Teraz juz tulisz swojego Skarbeczka, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć dużo zdrowia i siły :) Jeszcze raz GRATULACJE!

Mn.k i jak tam sprawa sie rozstrzygnęła, dostałas pieniązki czy nadal na nie czekasz? Napewno wszystko sie ułoży.
 
Ostatnia edycja:
Do góry