reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Fana apropos domu, to jesli nie zalezy Wam tak bardzo na natychmiastowym posiadaniu go na wlasnosc, to moze interesujaca opcja byloby miete mit kaufoption. Sa to zazwyczaj szeregowce, ktore po 10 latach mozna nabyc na wlasnosc. Na wstepie placi sie 10-50 tys, to zalezy. Jest to Genossenschaft, czyli spoldzielcze. My sami bedziemy sie do takiego pod koniec roku przeprowadzac. No ale wiadomo, nie jest to wolnostojacy domek, co kto lubi
 
No właśnie:dry: u mnie taki domek w szeregówce może i by uszedł, ale mojego męża nie przekonam niestety. No cóż czas pokaże puki co przygotowujemy się do porodu:-)
 
fana999 ja tez miałam takie stawianie sie brzucha, troche sie bałam bo jednej nocy było to bardzo często,pojechałam do szpitala na kontrolę tak dla swietego spokoju i okazało sie ze to przez wysiłek,a faktycznie w tedy miałam ciezki dzien.Samo stawianie w sobie nie jest grozne chyba ze jest bolesne.. mnie nie bolało tylko brzuch robił sie taki twrdy i napięty, kazali mi brac magnez i duzo wypoczywac.
 
Ja też miałam często twardy brzuch w ciąży,najczęściej po wysiłku a później się okazało ze mam skrócona szyjkę macicy i na zwolnienie;) Wkoncu do stałam rodzinne,wyrównanie od stycznia i byłam w szoku bo myślałam że jest 100€na miesiąc a dostałam 163€ :)
 
Tez z mężem rozglądamy się za czym swoim ale ciężko. Na domek nas nie stać bo trzeba mieć 30%swoich pieniędzy. Wiec szukamy mieszania ale też tu w Brucku nie jest kolorowo,wogole nic nie a ciekawego. Moje marzenie to mieszkanie na parterze z wyjściem na podworeczko z salonu;)chociaż kawałek zieleni musze mieć. A moja mała miała szczepionkę w czwartek i spisała się super,nawet nie rozkładana się do łez jedynie się porzalila ;) dzielna w mamusie;) zmieniłam tez mleko na hipp ar bo tego beba ar nigdzie dostać nie mogłam a momentalnie zmiana u małej,kupka czysta musztarda zrobiła bez problemu,płaczu.
 
Dziewczyny czy moze slyszalysie cos o butach dzieciecych firmy Primigi? Na limangoo maja fajne oferty i zastanawiam sie nad ich jakoscia.
 
reklama
Hej dziewczyny:-) ja już świętuje w Polsce od półtorej tygodnia... :-D życzę Wam wesołych i spokojnych świąt:-) i mokrego dyngusa... Ale nie od deszczu:-)
 
Do góry