reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

przede wszystkim zdrowych i spokojnych
 

Załączniki

  • easterpl-page-001.jpg
    easterpl-page-001.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 233
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kobietki :-)
Mam nadzieje ze milo minely Wam święta i ze zdrowo sie trzymacie z Waszymi Dzieciaczkami :-)
My święta spedzilismy sami we Trojke w Wiedniu bo Młody 3tygidniowy był to raczej za mały na 6gidzinną jazdę...
Mam pytanko o pieluszki... jakie polecacie? jakies opinie o tych lidla? Niby dobre opinie... Narazie mieszam pampersy i te z dm baby dream ale moze inne warte proby i lepsze od tych pampersow smierdzacych chemia?
Pozdrawiam i dobrego końca tygodnia życzę!!
 
Czesc Dziewczyny :-)
Czy ktorys Tatus bral u Was pflegeurlaub na narodziny dziecka?i jeszcze pytanko... ile dni przysluguje wolnego dla Tatusia gdy mamusia ma cesarke? :-)
 
Hej dziewczyny mam pytanie o ten kurs niemieckiego dla mam... Jak wygląda to zajmowanie się dziećmi?? Chciała bym iść na ten kurs ale boję się że moja Elizka wpadnie w chisterie jak nie będzie mamy widzieć bo to straszny,, cycek " jest, nawet z tata nie bardzo chce zostawać a to by było dla niej dobre przygotowanie przed przedszkolem:-) w razie czego chyba zawsze można zrezygnować? Kto się tam zajmuje dziećmi przedszkolaki czy inne mamy?
 
hej dziewczyny,
moze ktoras miala podobny problem. Chcialabym mojego 10 mies synka odstawic od piersi ale on nie chce pic mm. Juz roznie kombinowalam i nie wiem co dalej. Moze ktos cos poradzi?
 
reklama
Czesc dziewczyny! :) jestem tu kompletnie nowa i zielona :) mieszkam obecnie w Anglii, jestem w 22 tygodniu ciazy. Moj chlopak gra w pilke i jak to z grajacymi w pilke bywa dlugo w jednym miejscu zostac nie mozna. Za okolo 1.5 miesiaca czeka nas wyprowadzka do Wiednia w zwiazku ze zmiana klubu. Czy jestem w stanie ogarnac wszystkie formalnosci dotyczace porodu w wiedniu zeby moc spokojnie tam urodzic czy raczej lepiej zatrzymac sie na ten czas w polsce? Termin mam na 24 sierpnia wiec w Austii bylo bym niewiele wiecej niz 2 miesiace przed porodem. Dziekuje za pomoc! :)
 
Do góry