reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
anet:)
dziękuję :) Dom pod St. Polten, do Wiednia jakoś nas nie ciągnie :) Wolimy jednak trochę ciszy i spokoju ;) Młody w maju skończył trzy latka. We wrześniu w końcu pójdzie do przedszkola. Trochę ciszy będzie :D
anula2011 witaj :) współczuję sytuacji, mam nadzieję, że szybko się poprawi i będziesz razem z rodzinką. Ja bym się już nie odważyła do Polski wracać. Polskie standardy mnie przerażają.
 
Mazia napewno poradzisz sobie, przy dzieciaczkach jak zaczynaja do szkoły chodzić to lepiej jakoś język do głowy wchodzi sluszalam :-)
..kurde a my mamy zamiar za parę lat zjechać do Pl.. też nie wiem jak to będzie...
Wierzę ze napewno Wam ciezko na odległość.. trzymam kciuki :-)

Anula jak sie trzymasz? Chcesz tutaj rodzinkę ściągnąć?

Aniag to super bo tam milsi ludziska podobno mieszkają oj i napewno spokojniej :-) wszystkirgo dobrego wiec w nowym gniazdku :-)
 
W piatek jade do męża na urlop.. Mąż mi przygaduje że może już nie wrócę do polski... Boje się jak diabli bo to że Tomcio sobie poradzi to wiem ale ja idąc z nim do przedszkola.. jak ja sie tam z tymi opiekunkami dogadam... no ale cóż trzeba to jakoś przełknąć... A czy słyszałyście coś na temat nowej ustawy że nie należy sie rodzinne na dzieci które nie przebywają na terytorium Austrii
?
 
Matki Polki w Wiedniu
Mamy w Wiedniu
Mamy w Austri
Mazia a może znasz angielski? napewno na poczatku ciezko ale pomalutku będziesz sie uczyć i będziesz zadowolona ze do męża dolaczylas.
My w piątek do Pl na tydzień :-) jupii
 
Witam! Jestem tutaj nowa.
W Wiedniu jestem od 2 lat. Z mężem oczekujemy naszego maluszka - jestem w 4 miesiącu. Moja gin. to dr Dinhof. Czyktóraś z Mam takze do niej chodzi?
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry