reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Gdybym mieszkala blizej to bym chetnie pomogla ;( wiem jak to jest. Chociaz.mam.tu.tesciowa.ale wole zeby w.moje.wychowywanie dziecka mi sie nie wtracala bo ona jest upierdliwa i wie wszystko najlepiej. Nawet pozatym moj nazeczony jej.nie chce widziec za to jaka jest
 
Tez bym chetnie pomogla jak bym mieszkala gdzies blizej bo sama wiem jak to jest. Z chlopakiem sami tu mieszkamy i na niczyja pomoc liczyc nie mozemy.
 
Byłam już u lekarza. Zarodek jest w macicy,jeszcze bez akcji serca bo dzisiaj 6 tydz.się zaczął i mówi że to za wcześnie. Kazał odpoczywać i trzymać kciuki. W razie boli szybko do szpitala. Płód tydz.temu w pon. miał 5,2 mm a dziś 6,4 mm także trochę podrosl ale wydaje mi się że nie za dużo. Co ma być to będzie!
 
Ja 5 tyg 2 dnia miałam 5,5 mm więc spokojna głowa, musi być dobrze - trzymam kciuki. Osobiście też przeszłam przez te stresy, bo miałam plamienie jakoś w 8 tygodniu.. pojechałam do lekarza, który przede wszystkim mnie uspokoił i powiedział, że nie ma co bagatelizować sprawy, że dobrze że przyszłam ale też nie mieć tylko czarnych myśli! Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry