reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
halo skrobaczki ;) ale nowy wątek daje tempa ;) dobry pomysł z jego otwarciem.

ja już jestem w domu. mały ok od położnej dostałam aparacik plus igły i mam jutro samodzielnie wykonać dagcurve na cukier 3x . wytłumaczyła mi jak to działa i dała kartę na pomiary. w piątek mam oddać całą walizeczke. nigdy się jeszcze nie klulam sama ale jakoś dam radę ;) pomyśle wtedy o waszych zabiegach stomatologicznych ;D

poza tym od dziś podobno 100 days to go ! i w tym tyg kończę drugi trymestr. kolejny kamień milowy ;)))

kallie ja też spotkałam się z opiniami że Im mniej chemii tym lepiej dlatego ja wezmę coś do kąpieli coś do smarowania szampon do klaczkow i sudocrem ;p pierwsze dni faktycznie lepiej nie drażnić skóry chemia niech się malec najpierw przyxwyczai do kontaktu z ubrankami . dla dziecka ten okres to trochę szok po wyjściu na zewnątrz ;)))

idu na drzemku
 
od położnej dostałam aparacik plus igły i mam jutro samodzielnie wykonać dagcurve na cukier 3x . wytłumaczyła mi jak to działa i dała kartę na pomiary. w piątek mam oddać całą walizeczke. nigdy się jeszcze nie klulam sama ale jakoś dam radę ;) pomyśle wtedy o waszych zabiegach stomatologicznych ;D
Jeśli masz taki sam lub podobny aparatcik do mierzenia poziomu cukru co mój mąż porzy cukrzycy to uwierz - bułka z masłem.

A propos - zgłodniałam :-D
 
Ayni- super,ze wszystko w porzadku! A ten aparacik to norma? Chyba jednak nie, bo ja musze ten cukier zbadac w przychodzni najblizszej... a szkoda- bo to zawsze latwiejsze rozwiazanie :)
 
Ayni super :) trzeci trymestr :) spannend :)

Iskierka ja własnie wszamałam polską bułeczke z twarożkiem ( polskim of kors) i rzodkieweczka , mniam mniam ;)
a na obiadek dziś lasagne ;) ale dopiero o 18 jak mąż wróci z pracy, sama nie lubię jeść ;)

Yokasta mnie czegoś takie nie dali tylko w 28 tc dostałam skierowanie na badanie krwi :) tradycyjne ;) na cukier ;)

a co do kosmetyków to ja szampon sobie podaruje na prawie łysawą główke, na początku można ja myć tym do kąpieli :) sudocrem juz mam wielkie pudło bo kiedyś kupowałam dla siebie :) i jakis balsamik :) i tyla:)
 
A jakies doswiadczenia z bephantenem?? Bo taki posiadam(pluszak byl w gratisie :D )

AYNI slodkich snow :D
Jak sie wytlumaczylas poloznej?????
I gratulejszyn III trymestru :D ostatnia prosta :)

YOKASTA zapomnialam Ci powiedziec:zostawilam Ci linka w watku z wozkami ;)

EDIT: zeby sie rozgadywac tam gdzie nie trzeba ;) recenzje zdam na pewno w sprawie wozka,ale w dalszym ciagu zapraszam do siebie,to Ci dam pojezdzic Karoca ::cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry