reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

reklama
Kallie to fantastycznie:) chlopczyki to tacy synusie mamusi a coreczki tatusia:)

Thehauge wole to niz tak siedziec bezczynnie, bo ilez mozna ciagle sprzatac, ja juz nie mam naprawde co robic, wstane ogarne siebie i mieszkanie, zrobie obiad (o ile mam sile:happy: ) i tak siedze i czekam az wieczorem moj wroci z pracy, a on zas zje wykapie sie i juz prawie spi:confused2:no ale nie dziwie sie tyle godz. pracy...
A jak zjawi ie moja kruszynka to bedzie juz wiecej roboty:)

Madziula lepiej zeby tak nie bylo:-D Ja juz znam takie przypadki co narobili dzieci i potem problem...:no: Szkoda tylko tych maluszków...
 
bernadetkka ile ja bym dala zeby czasami w spokoju obiad zjesc hehhehe. ale poki co myszka miki sie spisuje, Tomek ja uwielbia :)
 
Hehe wiem ze bedzie ciezko ale trzeba to przezyc:)

Poza tym moj Alus jak dorosnie to j bede jeszcze w kwiecie wieku, wtedy bede korzystac:)

A jaka maz ta myszke miki ze ona tak czas zajmuje Tomciowi?:)
 
bajke mu puszczm, mam disney junior na dekoderze, maly jak widzi na ekranie myszke i slyszy jej glos to szalu dostaje, cieszy sie, nogami macha i piszczy :-D innych bajek nie lubi:confused2:
 
heh ale fajnie, chcialabym to zobaczyc jak on tak sie cieszy:)
Ja uwielbiam dzieci, moglabym siedziec caly czas z nimi...:)

Tez mam te kanaly z bajkami moze i mojego cos zainteresuje w przyszlosci:)

A tak spytam, o ile mozna wiedziec:-) Thehauge ile masz lat?;-)
 
Ayni mnie też tak pobolewa ale to nie jest aż tak dokuczliwe, ale czasami też mi się zdarza że mam jakiś czas mocno twardy brzuch i nie wiem czemu bo to napewno wtedy nie jest dzidziuś i mam jutro wizytę (tylko po południu) wiec zapytam o co kaman

I jeszcze chciałam zauważyć że tu wcale nie tak prawie same dziewczynki bo i ja małego mężczyznę pod serduszkiem prawdopodobnie noszę:) Ale młodszą pannę to tylko od Yokasty chyba będzie miał heh

Kalie prawdopodobnie mowisz ? :) Czy raczej tak ? :)))) a mi tez wlasnie jakby twardnialo, nie wiem co tam sie dzieje, to napewno nie z jego ruchow, ale nie spodziewam sie z jej ust jakis rewelacji. Moze mnie podotyka i powie ze to normalne :D zobaczymy jak bedzie, nie ma dramatu poki co.


Ayni wyspalas sie i dlatego spac nie mozesz:happy: Tak jak ja;p ale u mnie to inna sprawa,moge spac w dzien bo az do wieczora jestem sam, nikogo w poblizu nie ma by gdzies wyskoczyc... Gorzej bedzie pozniej sie przestawic:)

Dlaczego ma sie rodzic mniej chlopczyków?:(
Przeciez bez nich nic sie nie bedzie rodzic:-D
Mam jedna znajoma co spodziewa sie dzidziusia na wrzesien ale ona jeszcze pracuje, ma 3 letnia coreczke i mam kawalek do niej, ale jak juz jestem u niej to zawsze pomoze, doradzi:)
A ja niestety nie pracuje prawie od polowy ciazy i strasznie mi sie nudzi...:crazy:

Ja nie pracuje od lutego i dostaje do glowy. Brakuje mi ambitnych ludzi i jakiegos 'challenge' . Dlatego czekam na maluszka, aby mi wypelnil ta pustke, a potem jak go juz troszke odchowam to napewno bede chciala isc do pracy , zeby sie nie zasiedziec w kapciach w domu. Ostatnio znalazlam fajna oferte , ale niestety na fulltime plus dojazd to w ogole caly dzien by mnie nie bylo w domu, chyba bym nie dala rady w ciazy tak sie meczyc, wiec siedze sobie tutaj . A kolezanki z bylej pracy rzadko mnie odwiedzaja, bo mieszkam teraz na koncu swiata :) a ten dokument to taki troce byl sience fiction, ale ciekawy...

Watch The Disappearing Male Documentary Online Free

nie chodzi o ilosc narodzin chlopcow, ale ich zdolnosci do zaplodnienia, ocenia sie ze jakos spermy u chlopcow w tych czasach jest dwukrotnie gorsza niz u ich ojcow, czy jakos tak, dlatego ludziom ciezej niz kiedys zajsc w ciaze, bo mezczyzni sie robia bezplodni.. ogladalam to jakis rok temu i nie pamietam dokladnie ;p

tymczasem ide na dol, napic sie, siusiu, zabki i lulu :) do jutra dames!
 
Thehauge to mloda mama jestes:)
a myslalam ze tylko ja tu taka mloda...;)

Ayni mam tak samo jak ty:p
no coz teraz juz coraz ciezej i niewiem czy dalabym rade pracowac na szklarni tyle godzin i czasami w takim sloncu:/

ale napewno jak troszeczke maly podrosnie to pojde do pracy bo bylo by ciezko usiedziec w domu, kilka godz. dziennie mysle ze wytrzymam bez malego:)
 
reklama
Oj Bernadetkka ja nawet nie wiem czy dalabym rade bez ciazy w jakiejs szklarni... Nie dla mnie takie hardcory... Nie warto , szkoda zdrowia za minimalna stawke tak sie naharowac. Jak przyjechalam w 2007 to pracowalam 3 mies w szklarni z rozami i kazdego ranka czulam kazdy kawalek mojego ciala a rece mi puchly od sekatora. temperatury afrykanskie a roze mialy takie kolce, ze lepiej chodzic w koszulce z dlugim rekawem, bo blizny do konca zycia zostana. Brrr... Jeden drugiego pop...dala , polacy to malo sie nie zjedza kto wiecej zrobi, nie ukrywam, ze taka praca daje szybka motywacje do nauki jezyka. Tymbardziej, ze zaden szkalrniowiec nie powie prawdy jakie produkty sie stosuje do wzmozonego wzrostu i inne tego typu polepszacze, ale nic zdrowego, napewno w ciazy bym sobie nie zafundowala takiej pracy, nie myslac nawet czy dalabym rade... Po prostu szkoda by mi bylo truc dziecko. pamietam tam chodzil taki holender w bialym kombinezonie, z maska na twarzy jak z czarnobyla , pryskal jakims srodkiem, jak wyszedl to wszyscy wracali do pracy, mimo ze to swinstwo sie nadal unosilo w powietrzu... trzeba bylo byc glupkiem, zeby nie domyslic sie dlaczego ten facet ma taki hardcorowy kombinezon. A my , coz... bylismy tylko polakami.. Nie warto , naprawde..

bernadettka a ty ile masz lat ? :) ktory rocznik ?
 
Do góry