reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

reklama
Ojojo zapomnialam o tym watku :D
Ja od dwoch dni siedze nad bucikami.
Od poczatku do konca sama pod siebie robie i zapisuje.
Paputki dziewczynkom robie.
Potem chce poncza zrobic nowe:-)
Za branzoletki koralikowe bym sie wziela, ale czasu brak:D
Ponizej trzy ostatnie czapy:-) Dwie zamowione, czerwona dziewczynek :-)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem fajnym sposobem na spędzanie czasu w domu a przy tym na robienie czegoś pięknego i użytecznego jest haftowanie komputerowe. didi piszesz o maszynach które mają dobra opinię... Moim zdaniem jak wybierzesz Berninę Chicago 7 to nie musisz się martwić o awaryjność, jakość wykonania haftu czy trudność
obsługi. Lepiej chyba kupić sprzęt, który CI posłuży lata i nie będziesz się codziennie martwić czy zaraz Ci się nie
zepsuje :) Do realizowanie hobby to nie wyobrażam sobie lepszej hafciarki niż właśnie Chicago 7 z Berniny.Poza tym, że
wykonuje haft to sprawdza się jako maszyna do szycia i zamówiłam ją na prezent dla mojej mamy, więc będę ją często
odwiedzać i sama używać w wolnym czasie:p
 
Do góry