reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

DZiewczyny szacun, super Wam idzie:))) Też kiedyś to robiłam ale straciłam zapał, może jak się zestarzeję to dla wnuków będę robić hihihih
 
reklama
Gastone szalik robilam samymi slupkami na zasadzie opaski kurcze nawet nie pamietam ile oczek lancuszka robilam ok 15,lecisz od prawej strony slupki dojedziesz do konca i odwracam szalik na drugá strone i znowu slupki i tak na zmiane ze taki lekki wzorek wychodzi.
ha ha ja wczoraj tez 6 moteczkow kupilam, az mi sie baba w sklepie pytala co bede z tego robic:-D

Barmanko czapka Ewelci robiona chyba jest slupkami tyle ze gdzie indziej wbijala szydelko(tak mi sie wydaje jak patrze na zdjecie) jak masz zrobiony pierwszy rzadek slupkow i lekko palcami rozchylisz gdzie mozna wbic szydelko to wiedzisz dwie dziurki jedna wyglada jak lancyszek a druga jest wieksza miedzy slupkami , i Ewelcia wbijala sie miedzy slupki dlatego taki efekt z dziurkami wyszedl, (na filmiku twoim sie dodaje jedno oczkoi tez wychodza takie dziurki tylko wieksze.) Ja sie wbijam w ten lancuszek wtedy nie ma takich dziurek.
 
Ewelcia Super czapeczka Ci wyszła :tak:

Ja na razie nie mam się czym chwalić bo szydełko leży od kilku dni :zawstydzona/y: Ale za to wyszyłam już kilka wzorów na kartki świąteczne więc się tym pochwalę :tak:
sam1374p.jpgsam1378l.jpgsam1376c.jpgsam1381o.jpg

To na razie tylko wzory a nie gotowe kartki no i mój debiut więc proszę o wyrozumiałość :laugh2:
 
Kasiuleczka podziękował za wskazówki.:tak:
Muszę się wybrać do Woodies'a.:nerd:

Ewelcia, je jedno szydełko też kupiłam w pasmanterii, ale do wełenki którą chce zrobić czapkę jest za małe :-((to moje nadaje się do kordonka). Kupowanie pojedynczych szydełek jest nie opłacalne, dlatego koleżanka zamówiła mi dość spory komplet na ebay, czekam na dostawę. Mam nadzieję że nowe szydełka się sprawdzą (bo są to "gołe" druty, a to które mam ma taki grubszy plastik ułatwiający trzymanie szydełka):sorry2: Ja też jak kupowałam szydełko to nie myślałam czy się nada czy nie i takie tam...ale tak to jest jak człek się nie zna to błądzi po omacku :baffled:

Edziook, bardzo śliczne kartki. Jak na Twój pierwszy raz to rewelacja, nie pomyślałabym że nie robiłaś ich wcześniej;-)
 
Edziok boskie kartki!

Kasiuleczka ja dopiero zaczelam niedawno dziergac a dzis naliczylam 18 (100gramowych) motkow i 12 (50gr)
Szydelek narazie tylko 12 ale czaje sie na kolejny komplet hihihi
Dzis nic nie robilam bo migrene mialam caly dzien :-(
 
reklama
Do góry