reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

Dziewczynki macie ogromne talenty,szkoda,że ja nie urodziłam się pod taką gwiazdą :-p
I mam pytanie.Mam komodę i skrzynię,którą chciałabym udekorowac,bo są popisane,z naturalnego chyba sosnowego drewna.
I może któraś z was podjęłaby się odnowienia ich,udekorowania? Chodzi mi raczej o jakieś chłopięce dekoracje,może metodą decupage?Albo jakąś inną nieznaną mi metodą?
Straszą tylko w domu,a szkoda je wyrzucac :sorry2:
Może jakieś propozycje tutaj wkleicie? Ja wrzucę zdjęcia jak wrócę ze szkoły Antka?
 
reklama
anineczka najlepiej i najfajniej to myślę, że wlaśnie by wyszło decoupage :-) ja sama się śmieje do męża, że jak zostanie bezrobotny to będzie mi robił skrzynki, a ja je będę ozdabiać :-) bo skrzynie na drewno zrobił super...
jeżeli chodzi o konkretniejszy plan jak tego dokonać to zależy od tego jakie to duże? bo trochę materiału na pewno by na to było potrzebne, ale można zdziałać czasami cuda :-)
 
noooo a co tu taka ciszaaaa tworzycie??? u mnie mala przerwa po powrocie z Polski jakos nie moge czasu znalezx na robotki.
Anineczko no decoupage by bylo idelne, tylko trza najpierw wyszukac jakies chlopiece motywy na serwetkach lub papierze do decu.
ja w necie znalazlam o takie przedmioty ozdobione chlopieco, na allegro albo w innych sklepach do decu napewno sa serwetki z samochodami.
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 131
  • P1010809a.JPG
    P1010809a.JPG
    13 KB · Wyświetleń: 112
  • komoda_mala.jpg
    komoda_mala.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 105
KasIuleczka ty zaczelas szydelkowac.Dalabys rady laikowi:-)
Probuje narazie.Mam fajna ksiazke, narazie podstawy.
Jeszcze musze sie nauczyc kilku rzeczy..
A ty.Ktos cie uczyl? Ja nie potrafie rozpracowac schematow.. Znam symbole ale dalej nie potrafie..Ty robisz wedlug jakis wzorow?
Chce sie skoncentrowac glownie na czapeczkach:-)
 
Kasiuleczko orientujesz sie moze czy moge tu gdzies dostac szydelko i jakas welne?Mam teraz mame u siebie a ona kiedys zajmowala sie dzierganiem,wie chcialabym ja wykorzystac:-)
 
reklama
Do góry