reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam. Pare dni temu zrobilam test. Wyszedl pozytywnie. Jestem bardzo szczesliwa. Niedlugo wybieram sie na 1sza wizyte do lekarza i stad moje pytanie. Jakiego ginekologa polecacie?
Druga sprawa dotyczy lotow samolotem. 1.05 lecimy na urlop, a wczoraj kolezanka nastraszyla mnie, ze latanie moze byc niebezpieczne w 1szym trymestrze. Jakie sa wasze doswiadczenia?
 
reklama
Ja leciałam w 1 trymestrze samolotem. Mój gin o tym wiedział i nie widział przeciwskazań jeśli tylko ciąża nie jest zagrożona.
 
Witajcie dziewczyny, szukam jakiejs babeczki co robi w domu torty. Te z cukierni są ładne, ale moim dzieciom nie smakują. moze macie namiary na kogoś z limerick?
 
Witam ;) zagląda tu jeszcze ktoś? Wczoraj test pokazał wielki + ;) termin na Luty 2017 :) Mam kilka pytań.. którego ginekologa polecacie- polskiego, czy za pierwszą wizytę u GP się płaci czy nie?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry