reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
A więc pamiętacie ;) good... U mnie generalnie massakra... nie odzywalam sie bo nie mam caly czas neta, i chwili zeby nawet u kogos przysiąść. Teraz braciszek dal mi swoj modem na weekend i moglam zajrzec. :) :) :) a wiec - massakra bo - dzieci choruja. tzn teraz juz powoli dochodzimy do siebie. Praktycznie od poczatku, przeziebienie, oskrzela, kaszle wszelkiego rodzaju, gluty pod pas, Stas ofkors zapalenie krtani...najpoierw pediatra probowala bez zntybiotyku, ale po prawie 3 tyg zrezygnowana zapisala antybiotyk i pomoglo. oprocz tego ciagle kasiorki brakuje.. wszystko dorgie jak cholera.. Pozatym fajnie i pieknie, tak jak chcialam... dzieci integruja sie z rodzina, dziadkowie szczesliwi.. mam nadzieje ze teraz juz bedzie z gorki. :)

 
Kasia witaj kochana.Ja tez tesknilam.wspolczuje chorobska.Za to ciesze sie zes szczesliwa.Oby z gorki!
Boosze niedlugo dobije godz 14.30 a ja nie mam pomysla na obiad.Mialam plan na barszcz z fasolka,ale moj ukochany czyms sie wczoraj ztrul i fasolka by mu dzis nie pomogla.Wiec D..blada,nie mam obiadu buuuuuuuuu.No nic poczekam na mezowskiego cos sie wymysli..
 
Kasiu - w końcu witamy:-) i obyś częściej do nas zaglądała:tak:
Crazy Girl - ten syrop wbrew pozorom nawet znośny jest;-) leczyłam się nim w ciąży... a surowej cebuli nie lubię:baffled:
Lubiczanka - przepis masz gotowy - Tichonek mnie wyprzedził;-) tylko jak będziesz robiła Danielkowi, to nie dodawaj miodu - może uczulić.
 
andziulina ten silcocs to na suchą skore,mój Szym to ma a ta właśnie hydro-coś tam to sterydowa ta pierwsza bez sterydów i śmiało smaruj bo jest świetna!!!na suchą skóre oczywiście:p

kasiu witaj,w końcu sie odezwałaś:))))powodzenia w PL :D:D:D

ja załapałam pęd że aż mikser sie spalił:/ buuu ale mam taka maszynke co umie wszystko:p:p:p:p ciacho jednak zrobione i sałatka tyż:D:D:D:D:D lece dalej,nie wiem czy jeszcze zajrze dzisiaj więc papatki:p
 
reklama
Do góry