reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam

Julia u Was pada?O kurcze,a u nas narazie słoneczko piękne.

Antek w końcu w przedszkolu.Jupi :-D:-D
Po półtora miesiąca odwyku dziś go zawiozłam.Ale był szczęśliwy :rofl2:

Ja jem śniadanko,piję kawkę i zaraz zabieram się za.....pranie :laugh2:
 
reklama
Melduneczek!
Jestem chora:-(i Radek też:-(.Czesti koff:)-D)i katar jak stąd do Chin:baffled:Siedzimy w domu i się kurujemy bo musimy być zdrowi na weekend:tak:Łeb mi naparza od tego kataru niemiłosiernie,ale tempki nie mamy.Tzn.ja 37,4st.ale nie czuję tego tak więc nie ma tragedii.Idę teraz poczytać wstecz co nadziargałyście bo wczoraj nie czytałam.Miłego dnia:-)
 
Tichonek-kuruj się i to migiem:)
Anineczko-pełen relaksik:)
Co do egzemy-ostatnio wyczytałam na sudocremie,że też jest na egzemę-więc polecam(dostępna wszędzie przynajmniej)
 
Dobry!
Ale naprodukowałyście stron przez weekend:szok::szok:
Ja wczoraj leniuchowałam z mężusiem w domku bo pogoda była taka sobie...

Mały mój ostatnio jakiś taki marudny,że tylko za spodnie się mnie trzyma jak coś robię a jak siadam to pcha się na kolanka:sorry2: |Nawet teraz próbuje mi pomagać:-D:-D

Nic,uciekam coś porobić a Wam miłego dnia życzę!
 
hey laseczki.

Ale dzis szaro na dworze,nic sie nie chce,zmykam robic kawke

Kupilismy wczoraj Amandzie baby annabell i ciagle szaleje z nia :-) Dzis sprzedajemy nasze auto za smieszna cene, jestem wkurzona na maxa, ale musimy sprzedac, bo dzis bedziemy mieli chyba nowe auto, wiec nie ma co trzymac starego.

monia jak masz auto to wpadaj na kawke :-)
 
Ostatnia edycja:
Tichonku o ale was dopadło.Kurujta się kurujta bo weekend coraz bliżej :-D

Lubiczanko doczytałam,że młody nie dał Ci pospac na weekend.Oj współczuję,a co to mogło byc u niego?
Mam nadzieję,że dzisiejsza nocka był lepsza?
 
Witam sie po weekendzie
Widze ze znow fala zachorowan wiec wszystkim chorowitkom zycze DUZO zdrowka:tak::happy:
Gastone powodzenia w maternity mam nadzieje ze w koncu dowiesz sie kto dokucza ci pod serduchem:-D
Julia28 slyszalam ze ta masc jest b. dobra ale czy ona aby na pewno jest dla dzieci? Pytam bo nie mam pojecia
MartaF ja znow lubie jak mam duzo na glowie bo wtedy moja mozgownica jest na pelnych obrotach a tak...szkoda gadac:sorry2:. Ale ty kobieta z powerem jestes wiec na pewno dasz rade ze wszystkim zdazyc i pozalatwiac;-):-D

U nas jakos leci, mlody juz ladnie na nocnik wola w sumie to pierwszy dzien byl z3-4 sikaniami w gatki ale byl taki placz ze szybko zalapal. Jeszcze tylko kupsko trza opanowac no ale dzis juz ladnie zawolal ze chce eee wiec siedzi na troniku:-D:-D:-D. Kurcze ale jestem z niego dumna. Ale my mamusie sie mamy nie sadzilam ze kupa w nocniku wycisnie mi lzy:-p:sorry2::szok: No coz...
Teraz koncze kawke potem lece odwiedzic Paulette bo wieki jej nie widzialam - od tygodnia a mieszkamy rzut beretem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Dzis przychodzi facet z Axy obejrzec auto po wypadku i okazalo sie go przyslali z lekkim przyspieszeniem bo jak uslyszeli ze R naprawil skrzynie biegow to nie dosc ze sie przerazili:szok::szok::szok: to zabronili mu robic cos wiecej i od razu wyznaczyli kogos do ogledzin:-D
A i nie mam pomyslu dzis na obiad - kurcze jak ja mam na cos ochote to moj R tego nie lubi nie tknie i wielce dziekuje:wściekła/y::no::crazy: Moze jakas zupinke wyczaruje:dry:bo dawno niet;-):rofl2:
:-):-):-):-) upssss moj wiktor pomaga mi posta pisac wiec te buzki to od niego
 
Anineczko-a no u Danielka ciąg dalszy chyrlania-smarów,gorączki niet tylko ma takie ataki mokrego kaszlu(czasem odnoszę wrażenie,że nie może złapać oddechu).No i szanowny GP powiedział,że samo przejdzie:/
 
frog raczej można u dzieci stosowac clotrimazol bo nam dermatolog kiedyś przepisała dla Antka jak miał jakiś grzybiczny stan na główce :tak:
Gratki dla Wiktorka za nocniczek.My też musimy się za to zabrac :sorry2:

Lubiczanko może jakieś inhalacje z soli fizjologicznej by pomogły,oklepywanie plecków ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tichonek zdrowiejcie szybciutko;-)


U nas szaro buro i ponuro.. ale jeszcze nie pada;-)Mała wcześnie się obudziła ale dała mi jeszcze pospać godzinkę (oglądała sobie książeczki :-))

Lubiaczanka
to się mały namęczy..:baffled:
Frog to gratuluję! Ja rozczulam się nad prawie każdym nowym osiągnięciem małej..:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry