reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hello Dziewczynki
Was na chwilke zostawic same... :-D No nadrabiania mam tyle, ze chyba wieczorkiem dopiero to ogarne.
Wczoraj mielismy z mezem leniwy wieczorek i szybko poszlam spac, bo mnie jakos mulilo. No w sumie mialam w planach film w lozeczku ale chyba po 5 min. juz spalam :-D
Dzisiaj mam A. caly dzien w domu i wybywamy gdzies [o ile ktos w pracy pilnie nie bedzie potrzebowal jego pomocy].
Aaaa, no i chyba dzisiaj idziemy chate obejrzec :-) Ale tylko obejrzec narazie, bo w sumie sami nie wiemy czego chcemy :-D
Cena jest taka sama i teraz wszystko zalezy od standardu...

To ja uciekam i zycze Wam milego dnia i zdrowiejcie szybciutko!!!!!!!!!
 
reklama
frog dam rade dam:tak:tylko czekam na telefon od GP bo tylko to mnie blokuje przed wyjazdem do Clonmel:baffled:
lubiczanka a otwierasz okno na noc???;-)i oby to nie było to co u Szymka:no:ale przy tym jest wysoka temperatura:tak:a Danielek nie ma:tak:i pewnie nici ze spacerku dzisiaj co???:-(

mały znowu śpi:-)
 
No tośta napisały:szok:Ale nadrobiłam:tak:
Lubiczanko,ja się kuruje i Młodego,ale Ty też dzieciątko na nogi postaw:tak:Chociaż może na nogi to jeszcze kręgosłup nie pozwoli:-DSyrop z cebuli zrobiłaś?
Anineczko,wyobrażam sobie jaki Antek musi być szczęśliwy:-DA pewno przez ten czas jego absencji dzieciaków przybyło nowych.U Radka na przykład nieźle się gromadka powiększyła:tak:
A ja wczoraj bratki i inne kwiatki zakupiłam:tak:W Woodies (dzięki MartaF:-)) zatrzęsienie:tak:Mały fryzjera zaliczył a ja H&M.I tam oczywiście sobie nic tylko Radkowi wynalazłam bluzki z Zygzakiem McQueenem jego ukochanym przecenione z 15 na 7 Euro:-)Chińszczyzny się objadłam za wszystkie czasy;-)Za 17 Jurków dwie dorosłe osoby jedzą,ile dadzą radę:-)Możesz z talerzem podchodzić,nakładać i jeść,aż Ci bokiem wylezie,tudzież dołem:baffled::-D
Gastone,to co?Chłopczyk i dziewczynka,prawda?Mam rację?:-)Mam!:tak:
 
Marta-jeśli nie spadnie deszcz to spacerek jak najbardziej:)Okno-otwarte
Anineczko-no oklepuję te biedne plecuchy...a inhalacje-chyba tylko z moim udziałem:/
LadyZgaga-ja dobre 1.5godziny(z kilkoma przerwami)nadrabiałam :/
CrazyGirl-no strasznie się męczy...w dodatku przemarudny jest i nic zrobić nie mogę-no i wykrakałam-ryk:(((
 
D.dobry!
Ja oczy na zapalki:baffled:Mala od 4tej do 6tej nie miala zamiaru spac..Jako ze polozylam sie o 12tej (mielismy gosci i jakos nam do 11tej zeszlo na pogawedkach,ale milo bylo;-)),po 1szej mala wstala na papu,ogolem nie za wiele pospalam.A w dzien nie chce:no:bo to mi tylko pogarsza moj stan:-(Ehhh,moze jakos przezyje;-)choc przytomna nie jestem za bardzo..Do tego pogoda senna:baffled:
gastone-powodzenia i oby sie dzidzie wystawily odpowiednio:tak::-)
qrcze,ja tu nic nie podczytalam wczoraj i nie dosc ze maklowicz mi umknal,to jeszcze zapomnialam o imieninach,a 2ch solenizantow-wujkow-jeden Marek,drugi Jarek:zawstydzona/y::-(i d**a:-(
Tichonku-zdrowiejcie!
ledwo was nadrobilam,ale pamietam niewiele,poza tym przytomnosc minimalna,wiec wybaczcie..:sorry2:
 
Tichonku Antek był zawstydzony jak zobaczył dzieci,no ale co się dziwic bo po takim czasie odzwyczaił się od towarzystwa.

a mi się humorek pogorszył.Jednak szkoła,która stwierdziła,że przyjmie Antka dziś przysłała list,że rezygnują z tworzenia klasy infant :-:)-(
A dwie inne szkoły się nie odzywają :no:
Czy moje dziecko zostanie bez szkoły ? :szok:

Koło mnie ma byc otwarta szkoła od września,ale nie wiem jak się nazywa i gdzie składac podanie? :baffled:
 
Hejka
(...) Joann-wiem,że taki suwaczek-tak mi się zroobiło:/
A Daniel-myślałam już dziś w nocy,że polepsza się,ale jak od 5tej dostał ataku kaszlu,tak przed 7mą padł:( (...)
Lubiczanko - co do suwaczka to poprostu w trzecim kroku zaznaczyłaś opcję "za ... mam urodziny" zamiast "mam .... lat". A ja myślałam, że może Dadzia ma pierwsza urodziny to dlatego tak odliczasz..ale szybciej ma Dawid :-) heh..
Mam nadzieje, że Danielowi minie..a co okna to mój właśnie kaszle jak jest za duszno i otwarcie okna łagodzi..no ale wiadomo tak tyci tyci w nocy - bo ja to często jak go kąpię zanurzam mu uszka - to boję się o jego uszka..
Dzień Dobry wszystkim u mnie już leje ufffff a miałam zamiar sie ruszać dziś na piechte no tak to jest jak człowiek sobie coś zaplanuje trudno.....dziś zakupiłam proszeko dla dzieci udało mi sie kupic FAIRY wielki za 10 euro bo był troszke uszkodzony no i zobaczymy jak to bedzie z tym uczuleniem.a wiecie co posmarowałam małemu wczoraj mascia mam z polski jeszcze clotrimazol i wiecie znikneło wszystko na nozkach!!!!!:)
Julia - i polecam włączenie pralki na kilkakrotne płukanie..:tak: w niektórych pralkach jest opcja dla alergików..ale to po prostu mega płukanie z proszku..a co do proszków ja piorę w płynach - bo od urodzenia tak Patrykowi prałam i tak zostało..a chodzi o to, że proszek może zostać jakiś zbrylowany (?) a płyn to płyn - już jest wodnisty :happy:
(...)Joann Tobie chodzi o ten palak z przodu,tak?\
No ten nie ma....zreszta parasolki przewaznie sa bez tych palakow,a mnie zalezalo na lekkim wozku typu parasolka....mamy zamiar leciec do PL czerwiec/lipiec i nie wyobrazam sobie tarabanic sie z jakims wielkim wozkiem;-)(...)
Ewelcia - tak o ten pałąk..a nie odpisałaś jaki kolor wybrałaś :-p
Moniadan - bańki :szok: to niezła jesteś..ja bym się bała stawiać komukolwiek..ale to dlatego, że niewiele miałam do czynienia z bańkami..w sumie jak byłam jeszcze mała to dziadek miał stawiane i byłam w szoku jak widziałam ten ogień..:baffled: heh ;-)
Gastone - pisz szybko jak tam dzidzie?

A ja wiem akurat, że z Sofik i Gastone maniaczki wózkowe jesteście bo wątek taki stworzyłyście :-D heh
Marta - to może dzieci niech biorą suchy prowiant ze sobą :baffled: ale tak serio to może niech przyjedzie do Ciebie i zobaczy na własne oczy jak dzieci się czują to może zrozumie..bo pewnie gadaniem nic nie zdziałasz..:crazy:
Anineczko - a na tym forum co stworzyłaś z Portlaoise nikt nie wie gdzie składać podanie? Trzymam kciuki by dostał się do jakiejś szkoły..może ja też powinnam się już rozejrzeć za szkołą..:baffled:
 
Witam,:-)

no i mamy poniedzialek!
Weekend zlecial jak z bata szczelil, wczoraj bylismy na zakupach potem u znajomych bylo super, ale dzisiaj cierpie bo strasznie mnie gardlo boli, chyba soczki byly troche za zimne.
Natalka tez przeziebiona, katar z noska leci jak z kranu woda:szok:
Ale widze, ze nie my jedyne chorutkie jestesmy.:tak:
Dzisiaj nigdzie nie wychodzimy, kurujemy sie! Mam nadzieje, ze do soboty nam przejdzie.



Madbebe-wspolczuje, ja jak sie nie wyspie to mam caly dzien do bani.

Tichonku-zdrowka Wam zycze!

Lubiczanko-buziaczki dla maluszka.

Wiesienko-jak sie dzisiaj czujecie?

Ladyzgago-abyscie znalezli superancka chawirke!!!!:tak:

MartaF-mam nadzieje, ze to nic powaznego.

Lece ogarnac chatke, bo przy poniedzialku to zawsze jest co robic.:tak:
 
reklama
Joannn ja zapomniałam o tym forum :baffled::dry:
Ale już doczytałam,że to secondary school.A co najlepsze znalazłam artykuł o tych szkołach i co pisze:
"It hardly seems possible, but in a saga straight out of the script for ‘Yes, Minister’ the Department of Education have confirmed that they have built a new €30 million school complex on the wrong site." :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

zanosi się na deszcz....
 
Do góry