reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam
czytam i czytam co od rana takie pracowite w pisaniu
ALbert ma dzisiaj wagary bo mama niewyspana i ledwo co na oczy rano widziala
jeny ta pogoda mnie dobije ...glowa boli

juz sama nie wiem co chcialam pisac...
zdrowka chorowitka
oby do soboty minelo..moj Albert juz cieszy sie na basen..haha..i ze pozna nowych kolegow i kolezanki...

Moniadan...moze odwiedzimy Was..jesli mozemy ..bo nie wiem jak Emcia sie czuje jesli lepiej daj znac..
 
reklama
Anineczka ...oby nie zminila sie pogoda w koncu to Irlandia.. haha

niech mnie ktoras kopnie w d... bo ja ciegle w pizamie..
Ewa mi tu .papapapappapa spiewa ..i kasa od czasu do czasu a spac ma
 
Joann-no tak jakoś wyszło-z pośpiechu:)ja też tak tyci tyci okno otwieram-a raczej uchylam
Anineczko-oby słonko dopisało:)A co do szkoły-ja też jeszcze nie dostałam listu,ale wydaje mi się,że przyślą jakoś w maju,czerwcu-jak będzie spotkanko z rodzicami organizowane:)
Renni,Asieńko-dzęx...a mnie ręce opadają-marudzi i marudzi ten mój synuś...W dodatku po tym syropie cebulowym dostał wysypki:/
Renni-zdrówka dla Ciebie i Natalki też
 
ja na sekunde
Larcia nie mam auta
Joaann, to banki bezogniowe ;)
Didi, Emma ma katar i kaszel, wiec jesli chciesz to na własna odpowedzialnosc, dodam ze katar ma duzy ale kaszel juz mniejszy :)
 
Hejka

Lubiczanko - co do suwaczka to poprostu w trzecim kroku zaznaczyłaś opcję "za ... mam urodziny" zamiast "mam .... lat". A ja myślałam, że może Dadzia ma pierwsza urodziny to dlatego tak odliczasz..ale szybciej ma Dawid :-) heh..
Mam nadzieje, że Danielowi minie..a co okna to mój właśnie kaszle jak jest za duszno i otwarcie okna łagodzi..no ale wiadomo tak tyci tyci w nocy - bo ja to często jak go kąpię zanurzam mu uszka - to boję się o jego uszka..

Julia - i polecam włączenie pralki na kilkakrotne płukanie..:tak: w niektórych pralkach jest opcja dla alergików..ale to po prostu mega płukanie z proszku..a co do proszków ja piorę w płynach - bo od urodzenia tak Patrykowi prałam i tak zostało..a chodzi o to, że proszek może zostać jakiś zbrylowany (?) a płyn to płyn - już jest wodnisty :happy:

Ewelcia - tak o ten pałąk..a nie odpisałaś jaki kolor wybrałaś :-p
Moniadan - bańki :szok: to niezła jesteś..ja bym się bała stawiać komukolwiek..ale to dlatego, że niewiele miałam do czynienia z bańkami..w sumie jak byłam jeszcze mała to dziadek miał stawiane i byłam w szoku jak widziałam ten ogień..:baffled: heh ;-)
Gastone - pisz szybko jak tam dzidzie?

A ja wiem akurat, że z Sofik i Gastone maniaczki wózkowe jesteście bo wątek taki stworzyłyście :-D heh
Marta - to może dzieci niech biorą suchy prowiant ze sobą :baffled: ale tak serio to może niech przyjedzie do Ciebie i zobaczy na własne oczy jak dzieci się czują to może zrozumie..bo pewnie gadaniem nic nie zdziałasz..:crazy:
Anineczko - a na tym forum co stworzyłaś z Portlaoise nikt nie wie gdzie składać podanie? Trzymam kciuki by dostał się do jakiejś szkoły..może ja też powinnam się już rozejrzeć za szkołą..:baffled:
nastepnym razem kupie w płynie.....a u mnie chyba pogoda oszalała raz pada raz słonce wychodzi szalenstwo!!!a co do masc to chyba i dla dzieci wazne ze pomaga bo te ktore oni mi tu przepisywali nic nie dzialaly!!!!!zapomniałam sie wam pochwalic ze przestałam brac juz leki na tarczyce tzn;na nadczynnosc tarczycy hormony sie unormowały widac tak jak pani doktor mowiła mogły być podwyzszone po ciazy!!!:)
 
Ostatnia edycja:
Weekend zlecial jak z bata szczelil, wczoraj bylismy na zakupach potem u znajomych bylo super, ale dzisiaj cierpie bo strasznie mnie gardlo boli, chyba soczki byly troche za zimne.
Natalka tez przeziebiona, katar z noska leci jak z kranu woda:szok:
Ale widze, ze nie my jedyne chorutkie jestesmy.:tak:
Dzisiaj nigdzie nie wychodzimy, kurujemy sie! Mam nadzieje, ze do soboty nam przejdzie.
Witam w klubie:dry:
Lubiczanko,upss....co złego to nie ja:sorry2:
U mnie w domu bandżo jak sto pięćdziesiąt,a mnie siły opuściły zupełnie:-(Pranie tylko drugie wstawiłam,ale to się robi samo...Odkurzyć by się z lekka zdało ale nie chce mi się:no:Za to spać mi się chce straszennie:sorry2:
 
ja na sekunde
Larcia nie mam auta
Joaann, to banki bezogniowe ;)
Didi, Emma ma katar i kaszel, wiec jesli chciesz to na własna odpowedzialnosc, dodam ze katar ma duzy ale kaszel juz mniejszy :)
no to chyba odpuszcze sobie dzisiej odwiedziny...wole nie ryzykowac.. bo jak Ewa zalapie katar to nie ma go konca strasznie dlugo u niej trwa..wystarcza mi placz na zeby co wieczor i rano...
 
reklama
Tichonek-przecież wiem o tym:)A Ty się lepiej połóż do wyrka-moja mamusia zawsze mówi,że chorobę lepiej przespać.A że Radzio tez w domku to razem wedrujcie do lozeczka
 
Do góry