reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

helloł

No takie słonko to ja lubie:happy: oby jak najwiecej

Tichonkowa chwal się fryzem :cool2:

lubiczanko hehe wyobraziłam sobie ja ją łapiecie po pokojach:-D no to teraz czekamy na jajca ;-)

Crazy Girl i ja o tescie se pomyślałam:sorry2: bo ja z Niki jak byłam w ciąży to mogłam spac wszedzie i o kazdej porze:happy:

ewelcia ło matko- w sekunde to wsio pozałatwialas- gratki i jakies fotki zapodaj jak juz usiądziesz troche :-D

Zgaguś dzięki Ci :tak:;-) i częsciej poproszę :rofl2::-D

Posciel pozmieniana, ba nawet wyprana i juz wyschło wsio.Niki spi, G tez :dry: ja ide pozmywac po obiedzie i sie wyloze na kanapie a co :cool2:
 
reklama
Hejo babeczki:-)
ło matko taka produkcja na bb ze ciezko mnie sie wkrecic...normalnie czuje sie jak pierwistka:-D wiec nie dziwie Ci sie Jola24 i witam serdecznie:tak: milo Cie znow czytac;-) Synek jest gordżes, piesek fabulos ;-) no i gratuluje fasolinki i zycze dobrego samopoczucia:tak: a na marginesie to moja kolezanka z dziecinstwa mieszka w Tralee i ma dwojke dzieciaczkow wiec moze sie znacie;-)ja jej juz 20 lat nie widzialam:sorry2:ale znalazlam na nk;-)

Co ja chcialam...
Tichonek blondi pokaz sie;-):-)
Ewelcia Ty to szybka babka jestes, fajnie ze bedziecie wkoncu sami;-) sie bedzie dzialo:-D
Lubiczanko matko polko Ty znow rodzine powiekszasz:-D zycze duzo czochrania i jaj:-D aaa no i zebys znalazla wymarzony kąt;-):-)
Kasiun nie wiem co Ci doradzic, bo u nas odwrotnie zupelnie, wszystko beee tylko mleczko i kaszki dobre :-) no i zupka tez nie pogardzi, ale miesko, szynki, chleb jajka staja w mu w gardle:zawstydzona/y:
Andzia dzieki za fotki i buziaczek dla Igorka, oby dzis nocka przesana byla i by nic nie bolalo;-)
Asienko dla Was tez dobre fluidki oby ta nocka lepsza byla:tak:
Wilwia a jak Tobi sie czuje?
Madbebe helloł, witaj znow w naszej krainie .....:-D:-D:-D

AAA no i misia gratulejszyn powrotu do pracki, wiem ze sie cieszysz;-):-)
No a co do pracki to ja tez zasile sile robocza tego kraju juz od przyszlego tygodnia:-), ale mam nadzieje ze czas na bb sie znajdzie.....
milego dnia

aaa dziewczyny moze polecicie mi jakis dobry termomert, bo myslalam o tym brauna, ale nie wie czy sie oplaca wydac tyle kasy wiec bylabym wdzieczna za jakies podpowiedzi...:-)
kurde wyczailam ze maly moj ma znow jakis bialy nalot na jezyku co to moze oznaczac????:zawstydzona/y:
 
Witam mamusie:-)
Na poczatek,zeby nie zapomniec zapytam mamy-najlepiej te z Galway czy macie pozyczyc dmuchany dwuosobowy materac?
Agusiek Tobi w dzien juz dobrze.Gorzej z nockami-koszmar:-(A Ty sie tu chwal co za prace masz:-)Pytalas tez o termometr-ja mam wlasnie ten z brauna i jestem z niego zadowolona.Fakt jest drogi,ale mysle,ze sie oplaca.
Ja mam dzisiaj meza w domu tylko jak na razie zadnego z niego pozytku,bo smacznie sobie spi razem z synusiem:tak:
 
Hello:-)
Zrypana jestem jak koń po westernie:baffled:Fryzjer dziś szybciutko poszedł:tak:Ale potem łaziliśmy za Radka plecakiem,myślałam,że mnie trafi:wściekła/y:Albo duże takie,że młodego zza niego nie widać,albo ładne są ale na kółeczkach a ja mam wyraźnie napisane,że nie wolno takowego:wściekła/y:No i w końcu jakiś kupiłam,ale średnio zadowolona jestem:dry:
Lubiczanko,buuuu,szkoda,za mało J ma fantazji w sypialni,że mu się zachciewa czy co?:-D
Patrzyłam na nasze fotki sprzed 2 lat i wtedy też byliśmy w niedzielę i kończyło sie to jakuś po 16-tej:tak:Czyli ja myślę,że na 13-tą trza by było tam być,żeby cokolwiek pooglądać:sorry2:(Margaritta,w sam raz godziny dla Ciebie,co?:sorry2::-D:-D:-D)
Anineczko to będziecie jutro?Ponawiam zapro na kawkę,ale se myślę,że może lepiej po tym całym show...Zresztą mnie wsio ryba,daj znać:tak:
Asienko a Wy?O której byśta byli?Jak coś to dzwoń do mnie:tak:
Margaritta,a G chociaż z Martyną nie przyjedzie?:sorry2:
Się zrobiłam na blond:tak:Fotki na razie nie mam bo mąż na tenisa pojechał,zresztą ja nie cierpię się fotografować:no:
 
Tichonku nie jestem pewna na 100%.
zalezy jaka pogoda będzie i o której się wyrobimy.
napisz mi na priva numer telefonu to się jakoś zdzwonimy już na tym festynie bo nie chcę ci mówic o której będziemy konkretnie i nie chcę Cię trzymac w domku czekającej na nas :tak:
 
No dobra,zrobiłam se fotkę:sorry2:Tylko bez śmichów:dry:Fotka i poza beznadziejna,ale specjalnie tak łeb spuściłam coby kolora było widać:sorry2:...Nie ma to jak się samemu fotografować:baffled::huh:
Anineczko,dobra to ja Ci zaraz numer napiszę (muszę zobaczyć bo nie pamiętam:baffled:),jak coś to dzwoń:tak:
 

Załączniki

  • SDC13902zmiana_900x832.jpg
    SDC13902zmiana_900x832.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Do góry