reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Wpadlam, zeby zobaczyc czy Misia juz testing czy jeszcze nie testing no i juz wiem!!!:-):-)
Misia:szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
Jupiiii:-D:-D:-D:-D Gratulacje przeogromne!!! Ciesze sie z Wami!!!! Ale fajowo mamusiu!!!!!

A my po odwiedzinach Ksiun i Molly. Bardzo milo bylo Was poznac i dzieki za fajnie spedzony dzien (no pol dnia:-)).

A tak w ogole, to hello i bye bye. Dzien piekny, takze grzech w domku siedziec. Nie nadrabiam Was teraz, bo troche sie naprodukowalyscie. Ale to co najwazniejsze juz wiem:tak: Boszzzz, Misia jak sie ciesze:-D:-D:-D
Dobra, lece, bo A. mnie pogania. To do pozniej
 
Oto świnki Didi i Anienczka decydujcie:)
Tu Kamcia:) IMAG0039.jpgIMAG0038.jpgIMAG0040.jpgIMAG0036.jpgIMAG0035.jpg
 
Kamcia...fajne obie.. mi podoba sie ta 3 kolorowa bo wyglada jakby kubelek czarnej farby wylal jej sie na pyszczek a ta grafitowa tez fajna... taka golebia..znaczy taki kolorek :)

ta czarno rudo biala na tym zdjeciu jak malapki na miseczce ma minke i postawe takiego lobuza i psotnika..
 
hejka popoludniu
Miska noooo OGROMNIASTE GRATULACJE to która nastepna???:-)
A my wrocilysmy ze spaceru mloda sie wyszalala na placu, juz po obiadku jestemy
Butarflay ,lubiczanko my tez dzis na obiadek krokieciki jeszcze od wczoraj mi zostly i tez dwa wielkosci BIG wszamalam a na to jeszcze pol paczki ciastek i zapilam pepsi oooo "maj gad" moj brzuchol:-D
No a teraz sie nie smiac bo to ja jako power PLUM hi hi

PS chyba na solar musze sie wybrac bo zem biala jak sciana!!
 

Załączniki

  • eee.jpg
    eee.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 26
  • bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg
    bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Melduję się:)
Kasiuleczka - o boszzzzzz - jaka zmiana:) super - tak całkiem inaczej.
a my po plażowaniu - moje dziecko ma piasek wszędzie - w uszach, w nosie, nawet w pampersie... a ja - ślicznie opalone ramiona i dekolt ;) jutro w bikini wskakuję;)
 
witam, witam
a ja wpadłam na chwile, nie było mnie przez weekend i tu proszę jakie wieści:-):-):-)
Misia - ogromne gratulacje:-D:-D:-D:tak::tak::tak:
wpadne później bo teraz mi Asia kuc
hnie roznosi :laugh2:
 
reklama
No i jestem w domu .. na chwile tylko:)
Pauletta czysta przyjemnosc polezec u Ciebie na ogródku:)) No i ta mrożona kawa z lodami mniaammmm
Misia normalnie super że Ci sie udało oby wszystko sie dobrze ułożyło. Powiedzialas A pewnie cieszycie sie jak wariaty:)
Piękny dzis dzien taka Irlandie to ja uwielbiam:)
Akcja świnka morska zakończona zakupiłam trzykolorową jest słodka , teraz na przechowaniu u Didi az do urodzin Oliviera:)))
Zaraz lece do Limerick do mamusiek, i w nocy stamtad mam rzut beretem do Shanonn po chłopaków:))
Miłego wieczorku
 
Do góry