reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
moje dziecię padło :tak:
nie wiem czemu ale nie chce ostatnio spać w łóżeczku tylko w łóżku:szok:. Wiem ze to trochę nasza wina, jak jej szły zęby to usypiała w łóżku i nie przenosiłam jej do łóżeczka, usypia z łóżeczku ładnie po 45min do godz budzi sie i płacz a jak ja położę do łózka to śpi spokojnie cala noc:crazy: . Dziś przestawiłam jej łóżeczko zobaczymy co to będzie. Super ze udało sie wam spotkanie mam na myśli lubiczanke, Margaritte i Tichonka:-), my mieliśmy jechać ale wiało u nas, trochę kropiło, wiec odpuściliśmy ale po południu zrobiła sie piękna pogoda, wiec korzystaliśmy. W sobotę grillowaliśmy, Asia padła i spala cala noc do 6.15:wściekła/y:, nie wiem kiedy sie to moje dziecko przestawi na dluzsze spanie rano, dzis o 6 i gotowa do zabawy.
Mamuski a o ktorej wasze maluchy( takie do 1.5roku ) wstają?
 
MISKA JACIEEEEEEEEEEEEEEE :-):-):-):-):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: SIE CIESZE:rofl2::tak: poglaszcz fasolinke od cioci agusiek i gratki oczywiscie dla Aluska i bystrego A. :-)
Kasiuleczka zmiana super:tak:piekny kolorek;-)
Kamcia ale smieszna ta swinka...bedzie super niespodzianka ;-)
 
ehhh...

dzieki dziewczynki za wszytskie gratki!! Nie bede wam po kolei klikac na 'dzieki' b duzooo tego ok? bardzo mi milo:-) ekhm...NAM!:-D

Oby teraz wszytsko gladko poszlo i bez mdlosci poprosze! Z Alem nie mialam wiec moze i teraz sie uda z moja nowa fasolinka kochana:-):-) Znow mi hormony oszaleja...czy mozna jeszcze bardziej sie na wszytsko wzruszac?:-D

Dzis caly dzien na plazy! Andzia- dzieki jeszcze raz serdeczne za podwozke:-)
Jestem tak spalona,ze sam widok boli:szok: Ale jutro powtorka tak wiec jak ktos chetny na plazowanie to welcome salthill. Ja bede pewnie wychodzila kolo 11.30-12. Andzia, a ty o ktorej? No i bikini ofcourse musi byc tym razem bo paski mam opalone wszedzie!!:-D
Al tak sie obs....dzis po sama szyje!! Takie rozwolnienie...dopiero mnie kumpela oswiecila,ze piasek przeczyszcza a Al zjadl dzis pol plazy!!:-D

Ehh...no nic. Ide pisac plan pracy do szkoly:-) Sluzba nie druzba!

Ps.

Tichonek- test mialam z apteki- 10e.
Mamo A I J- suwaki zaktualizowane!!
 
Witam sie:-)
Nie bylo mnie tu 2 dni a tu takie rewelacje Misia super wiadomosc gratuluje przeogromnie i zycze ci spokoju ducha przez cala ciaze:-D:-D:-D:-D:-D. Wiesz co chyba dzis czeka mnie powazna i ostateczna rozmowa z mezem;-):-p

Kasiun dzieki za sobotnie popoludnie. Trzeba by oczywiscie jakas powtorke strzelic:tak::happy:

Kasiuleczka nowy image jak najbardziej cool:tak:

Agusiek dziekuje za twoja tworcza prace;-):-D

Dzien zaliczam do udanych leniwo, slonecznie i balkonowo spedzony w przemilym towarzystwie:tak::happy2:. Teraz cosik brzuchol pobolewa ale mam nadzieje ze nie po leczo:baffled:. Uciekam klasc mlodego bo juz dawno powinien spac, ale dzis zrobilam mu dzien dziecka:-p a co? nalezy sie mu bo dzielny byl dzis moj chlopiec...
 
Mamuski a o ktorej wasze maluchy( takie do 1.5roku ) wstają?
Wiesienka - moje dziecko niestety wstaje o 6 - 6.30 codziennie... mimo prób przestawienia drzemek i kładzenia spać później. nieważne czy położy się o 20 czy 21.30, to i tak wstanie po 6... na razie próbuję zrobić mu jedną drzemkę w ciągu dnia... a co będzie, to zobaczymy...
Misia - ja postaram się wyruszyć z domu ok 11... najwyżej mały utnie sobie drzemkę na plaży;) hehehee w co raczej nie wierzę... no i wezmę cały arsenał zabawek typu piłka, autko coby nie kradł innym dzieciom...
 
reklama
Do góry