reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ehhh...

dzieki dziewczynki za wszytskie gratki!! Nie bede wam po kolei klikac na 'dzieki' b duzooo tego ok? bardzo mi milo:-) ekhm...NAM!:-D

Oby teraz wszytsko gladko poszlo i bez mdlosci poprosze! Z Alem nie mialam wiec moze i teraz sie uda z moja nowa fasolinka kochana:-):-) Znow mi hormony oszaleja...czy mozna jeszcze bardziej sie na wszytsko wzruszac?:-D

Dzis caly dzien na plazy! Andzia- dzieki jeszcze raz serdeczne za podwozke:-)
Jestem tak spalona,ze sam widok boli:szok: Ale jutro powtorka tak wiec jak ktos chetny na plazowanie to welcome salthill. Ja bede pewnie wychodzila kolo 11.30-12. Andzia, a ty o ktorej? No i bikini ofcourse musi byc tym razem bo paski mam opalone wszedzie!!:-D
Al tak sie obs....dzis po sama szyje!! Takie rozwolnienie...dopiero mnie kumpela oswiecila,ze piasek przeczyszcza a Al zjadl dzis pol plazy!!:-D

Ehh...no nic. Ide pisac plan pracy do szkoly:-) Sluzba nie druzba!

Ps.

Tichonek- test mialam z apteki- 10e.
Mamo A I J- suwaki zaktualizowane!!

Tak na szybko.
Droga Misiu i ja dolaczam sie do gratulacji!!!!!!
Bardzo sie ciesze z Waszego szczescia, mam nadzieje, ze ciaza przejdzie gladko a jeszcze lepiej, mam na mysli gladziej porod a potem tu juz czysta przyjemnosc, zreszta sama wiesz hihihi
Fajnie, Alexiu bedzie mial rodzenstwo!!!!
Jeszcze raz wszystkiego naj naj najlpeszego, samych slonecznych dni, zadnych mdlosci i przede wszystkim zdrowka.
A i gdyby cos to pamietaj, ze mozesz zawsze zadzwonic :)
Pozdrawiam
 
reklama
Wisienka - mam dokładnie ten sam problem co Ty :baffled: Patryk w łóżeczku budzi się co kilka godzin a w łóżku zdecydowanie mniej! Wczoraj raz się tylko obudził w łóżku :szok: Położyłam kołdrę na podłodze by jakby co spadał miękko, do tego ja zaopatrzona w nianię..ale bezpieczniej czułabym się gdyby jednak spał w łóżeczku..:sorry2: A odnoszę wrażenie, że łóżeczko jest po prostu dla niego za małe :szok: on się w nocy tak wierci, że szok..czasem śpi w poprzek..a w łóżeczku nie przejdą takie fikołki..więc myślę, że o to chodzi mojemu bejbikowi.. a wstaje około 8ej ale jak widzi, że śpię to czasem poleży tak do 9ej :-) Ale idzie spać min.21wsza..:angry: z tym, że dziś udało się go położyć o 20ej :szok: myślę, ze teraz jak będzie coraz ciemniej na dworze to moje dziecko będzie w końcu szło spać max 20ta.. :sorry2: A Twoja o której idzie spać?
Kasiuleczka - ładny kolor Ci wyszedł! Taki mi się marzył rok temu ale jednak wybrałam brąz..tyle, że mi w ciemnych nie pasuje..:no: więc wróciłam do baleyage..:tak: Oby farba Ci się długo taka ładna trzymała :happy2:
Lubiczanko - hmm..no mam Twój aktualny nr bo przecież niedawno dzwoniłam jak do Ciebie jechałam..hmm..to nie kumam dlaczego połączenia nie było..no trudno..
Misia - normalnie nie mogę uwierzyć, że już jesteś znowu w ciąży..nie tak dawno byłaś z Alexem..a tu kolejny bejbik..:happy2: eh jak to leci ten czas, że masakra..
Jola - a Ty jak się czujesz? :rofl2:
 
A ja juz po filmie, spac sie chce, a patrze tak wczesnie jeszcze, wiec pogrzebie w kompie troche, potem gazetka i lulu. Moze cos jeszcze przekasze :-D
 
Bry wieczór :-)
Kamcia, ja już na dziś miałam plany, takze kawka innym razem

Mój synek idzie jutro pierwszy raz do szkoły, co to bedzie, boje sie bardziej niż on :sorry2:
Anineczko, super, ze Twojemu sie podobało i ze taki dzielny

Misia, jakie zachcianki dzis wieczór? ;-)

Ja jutro tez bym sie chetnie wybrała na plaże, ale tak dopiero po 15 jak Eryk zje obiad i Emcia wstanie
moze jeszcze bedziecie, to sie zdzwonimy

A ja jestem wykonczona i strasznie mnie bola plecy, to chyba od materaca :baffled:
Spokojnej nocki, do jutra
 
JOANN- moje bejbe idzie ok 20 do 20.30 śpi zawsze, usypia ładnie w łóżeczku, mój P tak powiedział ze może jest za male to łóżeczko ale my mamy to wieksze 140x70 i za male juz teraz? ja tez cuda wymyslam zeby nie spadla lozko w pokoju wyglada jak twierdza ze w razie wiercenia jej, ale wpadlam na pomysl ze zdejme jej ten materac i poloze na podlodze a ta "konstrukcje " czy jak to zwal wstawie gdzies- tylko gdzie:szok:
Misia - ja jadlam lody non stop jak bylam w ciazy - do tego stopnia ze kupowali mi w trakcie pracy:-D bo podobno bylam agresywna:szok: i ostatnie to o polnocy a Asia urodzila sie o 6.36 nad ranem:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam o poranku

niewyspana..bo Ewulec krecil sie w nocy i poplakiweal...chyba znowuy zeby tym razem dolne... dostala vibrucol i spokoj

moj wspollokator..haha.( świnka) grzeczny ..nie halasuje...itd...taki wspollokator to skarb...a jaki fajny i milutki

wczoraj testowane bylo sprzecicho do nog...no ale kolezanka nie umie jeszcze i mam wielkiego krwiaka kolo pachwiny i kilka mniejszych na nogach..ogolnie bylo bardzo bolesnie i nieprzyjemnie ..ale co sie dziwic naj niedoswiadczona osoba mi to robila..mam jeszcce pelno wlosow na nogach wiec musza byc poprawione,..ale to chyba P mi juz zrobi za 2 dni bo szkitki strasznie mie bola....jak nigdy po depilacji
 
Do góry