reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam.Ja jeszcze w łóżeczku leże,M poszedł śniadanko zrobić.Troszke dziś wietrznie na dworzu.Niewiem co dziś bedziemy robić,narazie zadnych planów nie mamy.Zaraz trzeba do mamy zadzwonić,porozmawiać.:-):-)
Miłego Dzionka.
 
Ostatnia edycja:
Bry
Lubiczanko jesteś???:-)
AsienkoM witajcie:), fajnie, że pogoda służy, co do opryszczki, ja zawsze mam jak przylecę do Polski:no::confused2:, a ząbki w końcu wyjdą:)




Asienka_r, a Wy na zakupy do Dublina, czy w odwiedziny do kogoś?
Fajnie że córcia daje Ci połazić po sklepach :nerd: u mnie zapomnij :baffled: żadne "fanty" czy wspomagacze nie ratują sytuacji :dry: Ale jest i dobra strona medalu ;-) nikt mnie nie popędza, nikt nie ględzi "po co ci to" i nie przewala oczami podczas płacenia rachunku :-D:-D


Na zakupki jeździmy, czasem coś zwiedzamy. Ania odpukać jeszcze az tak bardzo niegrzeczna nie jest, czasem próbuje chodzić swoimi ścieżkami i pokazuje tatusiowi jakie ciuchy chce:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2:, ale nie narzekam, szczególnie, że my autobusem z Rush do Dublina jeździmy

Miłej niedzieli
 
Hello

Lubiczanko, ja juz nic nie pytam, bo sama dokladnie pamietam, jak to irytuje:eek: Moja dwojka przyszla na swiat 5 dni po terminie:baffled: A te 5 dni po terminie, dluzylo mi sie jak 2 miesiace przec terminem:no: No ale, co by nie mowic i tak juz masz blizej niz dalej, takze 3m sie kochana!!!!!!!!!

Dziewczynki, Wy tak o zabielaniu zup... To ja Wam powiem, ze przedwczoraj wyczarowalam najpyszniejsza w mojej karierze kury domowej zupe "pominidorowa":tak::-):-):-) Normalnie nadziwic sie nie moglam, ze taka pyszna mi wyszla. I to totalnie bez zabielania:tak: A zrobilam tak: wrzucilam selera naciowego, pora, marchewke, pietruszke i udka z kurczaka. Pozniej doprawilam delikatnie, wywalilam selera i pora, wyjelam udka, oskubalam mieso i wrzucilam spowrotem, dodalam pomidory z puszki i wszystko potraktowalam blenderem. Ogolnie zupa w pierwszym planie miala byc z ryzem ale przy koncu okazalo sie, ze ryz jakims cudem "wyszedl" wiec zrobilam z makaronem, z gwiazdkami (gotowalam osobno). Konsystencja zupy byla taka fajniusia-kremowa- i to zmiksowane miesko nadalo jej kolor, jakby zabielona byla. No i nie lubie sie powtarzac ale smak... mmmmmmm... niebo w gebie:tak::-) Ada sie zjadla prawie cala miske a Julek az mruczal, jak jadl, tak mu smakowalo:-D

No to lece sie relaksowac przy niedzieli.
Milego dnia Wam zycze
 
Asieńko-jak mnie nie ma jak jestem;)))
LadyZgaga-no i właśnie z faktem,że ciągle się kulam tracę nadzieję na dziewczynkę:(ale nic to...zresztą jak dziś nie urodzę,to lepiej żeby przed wtorkiem się nie zaczęło:/Ale mi smaka na zupkę zrobiłaś:)
 
hello niedzielnie :-)
wkoncu znalazlam chwilke by do Was zagladnac:-) i widze ,ze lubiczanka w dwupaku jeszcze, ale chyba juz nie dlugo:confused:
U nas zar z nieba sie leje a ja sie roztapiam, troszku za goraco jak dla mnie. Jedyny plus to taki ze Nataniel na golasa biega i pozbywamy sie pampersa wkoncu. Musze przyznac ze szybko zakumal o co biega :tak:. Pozatym czas tu szybko leci, za szybko juz polmetek moich wczasow i bedzie trzeba wracac wrrr jak slysze jaka macie pogde to ciarki mnie przechodza:szok:
Pozdrawiam Was goraco ;-)
 
reklama
Do góry