reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dziewczyny z Irladnii może mi pomożecie, mój mąż ma konto w Bank of ireland, orientujecie się czy można bez problemu wypłacać w Polsce z bakomatów? Dzięki za odpowiedź
 
Asienka - ja juz tez tracilam nadzieje ze jeszcze ktos tu zagladnie.
Co u Ciebie I dzieciaczkow? ?

Gosia I Bartek - wiesz czesc dziewczyn widuje sie w realu bo mieszkaja niedaleko siebie, ale nie wszystkie- ja mam kawal drogi do Dublina.
 
reklama
AsienkaM - aaa wakacje na szczescie mijaja... prawie 4 tyg. W plecy bo najpierw Alinka miala ospe, potem Kubus. I to wtedy gdy byly te najwieksze upaly. Z jednej strony dobrze bo w taki upal na dworze ciezko by bylo choc w do mu tez nie latwo bylo ich utrzymac. Jak pogoda jest ladna to super bo Ala ma kolezanki na podworku I sie razem bawia, ale jak pada to masakra. Ciagle sa wojny o byle co - to chyba taki sposob na wyrazanie milosci bratersko-siostrzanej. Ala po wakacjach idzie do I klasy primary school. A ja z Kuba w domku, bo od lipca juz nie pracuje. I zaczynam nauke jazdy samochodem, bo juz dosc mokniecia pod szkola.

Asienka R - a jak Twoje szkraby???

Gosia - jak przeprowadzka??? Juz jestescie zadomowieni???
 
Do góry