reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Juz nie moge sie doczekac konca wakacji. Niby fajnie jak mam caly czas dzieci "pod kontrola", ale tez momentami mam dosc ciaglych krzykow I bijatyk.
 
Hej, dopiero znalazłam chwilke na kawę więc zaglądam. U mnie dzisiaj ciężka nocka była. Oskar coś spać nie chciał. Wstawalam do niego bo się wiercił o 1, 2 , 2,30 a od 3 wogóle już nie spał aż do 4,30.
Z lekka zmeczona i podenerwowana dzisiaj jestem. A do tego kręgosłup mnie boli.

Ponażekałam i o.

Asienka_r miałam zamiar jutro przyjechać do Was ale Zuzia niewyraźna więc nie chcę dziewczynek Twoich narażać.
 
reklama
Wam to dobrze, możecie się odwiedzać, my mamy do Was daleko.

Zdrówka dla Waszych dzieciaczków - zwłaszcza dla Zuzi. U nas dziś w nocy Ala miała temperaturę i pobolewał ja brzuszek. Zobaczymy jak bedzie dzisiaj.
 
Do góry