reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Asienka r on ma 5,5 roku. W Polsce chodzil 2,5 roku do przedszkola i rok do zloba. W Polsce uczyl sie angielskiego 2 lata- lubial to, szczegolnie z mezem. Ma zasob slownictwa, tylko bardziej chodzi o osluchanie sie.
 
Gosiu acha, wyrobi się, osłucha się i będzie ok, też czasu potrzebuje
Asiu a Zuzia histeryzuje jak idzie i wraca z Wami, czy w przedszkolu też płacze? Pytałaś pani? Niektóre dzieci tak reagują jedynie na rodziców a potem super się bawią
 
reklama
Katrina moja tez chętnie chodzi do przedszkola, wcześnie się kładzie i wcześnie wstaje, a w sumie o to się martwiłam, bo to śpioch mały:-p:cool2:, poza tym sobie radzi, dogaduje się, zadowolona jest, od dzisiaj już na dłużej, bo teraz o 13.40 będą kończyć:):):):), co mnie cieszy bo przynajmniej Gabrysia wyśpi się o swojej stałej godzinie, bo tak to albo musiałam ją wybudzić, albo nie kładłam jej, także lekko niedspana bywała. Poza tym jest ok. Gabi próbuje mówić, kilka słówek już powtarza, słodka jest i pocieszna:):):). Wczoraj mówię do niej: chodź do domu a ona do mnie :zara:):):), podłapała od starszej siostry hehe
 
Do góry