reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mieszkanie koln dla pary z dzieckiem

Dołączył(a)
21 Styczeń 2013
Postów
12
witam was drogie panie mam oto duzy dylemat mianowicie nie moge nigdzie znajsc mieszkania w koln a szukam juz ooo pol roku i ciagle jest cos nie tak macie moze jakies namiary na fajne mieszkanko 3 pokojowe w koln albo stony gdzie mozna takich szukac? bardzo licze na wasza pomoc bo juz nie wiem co mam robic z gory dzieki
 
reklama
ja jestem z Wesselingu to jest koło Kolonii (od poludniowej strony) mam bodajże 8 km,osobiście nie chciałabym mieszkac w tak dużym mieście :) a TY moja Droga skad jestes?
 
ja narazie siedze w polsce i szukam czegos w koln albo okolicach a moze ty slyszales o jakims mieszkaniu w twoich stronach albo blisko koln co?
 
witam!mieszkań jest pełno do wynajęcia ,ale nie wiem czy Ty siedzisz z cała rodzina w Polsce czy mąż gdzies w niemczech pracuje?jesli jestescie wszyscy w polsce to raczej znikome sa szanse na wynajecie mieszkania, nikt Wam nie udostępni lokum bo nie ma żadnego potwierdzenia ,że zaplacicie za czynsz. Jeśli chcecie tutaj wszyscy przyjechac i mąż ma szukac pracy to tez raczej ciężko bo bez meldunku do niemca nie pojdzie (chyba ,ze na czarno) niestety jedno wyklucza drugie :( Więc jak to z Wami jest?
 
Jesli chodzi o same mieszkanie to raczej polecałabym okolice koln, wszedzie i tak trzeba poruszac sie samochodem a jak wiadomo wieksze miasta to i wiekszy czynsz :)
 
widzisz z nami jest tak ze ja teraz mieszkam z cork u moich rodzicow a ojciec dziecka pracuje tam u polaka ale ten polak zwleka z paierami ma meldunek ale nie ma mieszkania dla nas dlatego jesli bys mogl popytac swoich znajomych o jakies 2 pokojowe mieszkanie albo 3 pokojowe to by bylo swietnie pozdrawiam
 
hej! Jeśli Twoj mąz pracuje u polaka ,ale na niemieckiej umowie problemu nie ma ze znalezieniem mieszkania gorzej jest jesli pracuje u polaka na polskiej umowie w tedy nie odprowadza podatków w niemczech i nikt nie jest w stanie zwerifikowac polskiej umowy. Jeśli Twoj mąż nie jest zameldowany w niemczech malo jest realne zeby ktokolwiek Wam wynajął chyba, że po jakis znajomosciach ,ale ja na ten temat nic nie wiem :(
 
reklama
Do góry