reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
czesc . ja takze bede mamusia z niemiec:) w ktorej czesci mieszkasz??? podam gg to sobie pogadamy 1804410 pozdrawiam asia
 
czesc!
jestem rownierz mama z niemiec i przez przypadek na tej stronie wyladowalam.
Mieszkam w Lehrte przy Hannover ale w Berlinie bardzo dlugo mieszkalam.

Pozdrawiam
 
asiunia22 pisze:
witam mamy z niemczech mam do was pytanie jaka jest opieka przy porodzie w niemczech?  :)

Mysle ze opieka przedporodowa jak i poporodowa jest w niemczech na wysokim poziomie. Niemcy obawiaja sie od lat nizu demograficznego dlatego dbaja o to aby rodzilo sie jak najwiecej dzieci. Przed porodem jak i po porodzie przychodzi do kazdej przyszlej mamy polozna radzi, daje wskazowki, bada, odpreza masuje, pokazuje itd. Lekarze ginekolodzy robia mnostwo roznych badan lub zlecaja bez zadnego ale i nie obawiaja sie jak w polsce ze fundusz sie ``uszczupl''. Nie ma tzw ``lapowkarstwa`` Ciesze sie ze ze bede rodzic wlasnie w Niemczech chociaz wolalabym mieszkac w Polsce!
 
hej aniu dziekuje ci za odpowiedz,chciaz nie jestem sama bo ja sie boje troszke bo neiznam jezyka niemieckiego i wiesz nie bede sie umiala dogadac co do mnie mowi lekarz czy polozna...ale na jedno racja ja jestem w 6 meisiacu a dopiero raz mialam krew badana.....to tez takie dziwne oczywiscie w pl obecnie jestem ,narzeczony w niemczech jest i wlasnie chcemy rodzic w de.
 
reklama
Do góry