reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macierzynstwo po 40-ce

Dołączył(a)
27 Lipiec 2015
Postów
2
Czesc dziewczyny jestem tu nowa ale czytam was od dluzszego czasu juz :-) Jestem w 7 tyg ciazy, mojej pierwszej wyczekanej ciazy i strasznie sie zamartwiam wiekiem i tym ze w Norwegii nie otrzymam takiej opieki jak w Polsce. Mieszkam kolo Drammen i za tydzien chce sie wybrac do kliniki ginekologicznej na usg sprawdzic czy serduszko bije:tak: Jestem ciekawa czy sa w mojej okolicy 40ki w ciazy. To calkiem nowe doswiadczenie dla mnie. Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszle mamy ktore mieszkaja w Norwegi:-)
 
reklama
ojej a co tu taka cisza:-( Myslalam ze znajde na tym forum jakas bratnia dusze ale chyba sie ciezko do Was przebic hmm. Jestem juz po pierwszym serduszkowym usg, strasznie sie balam ale jest wszystko w porzadku, malenstwo ma 9 mm i bije serduszko ufff jaka ulga.:-)
 
witajcie :) jestem nowa na forum co prawda nie mam jeszcze 40 lat, ale chetnie do Was dołącze dziewczyny.Nie wiem czy ktos jeszcze tutaj udziela sie, ale może akurat któraś z Was sie odezwie ;) Jagula ​gratuluje !! i cieszę sie że serduszko bije :) pozdrawiam
 
Do góry