reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej :-)

bylam z mala na play grup a teraz spi :tak::-)

sylwia a jak u lekarza z Olivka?? ja pamietasz ze mi usg nie chceli zrobic :szok: 6 za pamiec :-D

monia zdrowka ;-) wlasnie lepiej sie upomnij bo ja musialam nie chciali mi zrobic bo wygadalam sie ze mialam w pl ale w 6 tygodniu no i w szpitalu podeszlam do okienka gdzie na usg kieruja i dali mi list i na drugi dzien mialam usg :tak:

marta to Ci Majeczka niespodzianke zrobila :tak::-)

agaam ech.. wspolczuje nerwow :wściekła/y:

mojadzidzia Nadusia wyglada super jak malutka ksiezniczka :-)

zaneta mi pasuje kazdy dzien oprucz poniedzialku bo u Tyni jest spotkanie i piatku bo mam play grup :sorry2: a do mnie jedziesz metrem z foster na skipton i wysiadasz w keighley albo autobusem 662 do konca :tak:
 
reklama
i ja sie witam popoludniowa pora:tak:;-)

dzis mi sie fukslo bo men zabral nas do Chino-thai wiec obylo sie jednak bez gotowania obiadu:tak::tak:ale za to zaraz miecho musze rozmrazac na jutro zeby bylo ,cos trzeba wymyslic:-D:-D

MONIA-tak ,ja tez uwazam ze powinnas zadzwonic do Midwife lub szpitala,o mnie zapomnieli:tak::tak:musialam sama sie kilka razy upominac o scan:szok::szok::szok:wspolczuje ztym cholernym NIN:-(
SYLWIA-:-D:-Dwiem co to znaczy 3 kilowy pampers:-D:-D:-Dzakupki udane???:confused:
ZANETA-dzieki za komentarzyk na NK,i jak tam obadalas jakies fajne nursery w okolicy???bedziecie chodzic jednak na play group z Pawciem:confused::confused::confused:powodzenia w urzedach ,bankach itp:tak::tak:
KATARINA-tobie nic nie napisze bo pogadamy jutro:-D:-D:-D;-);-)
ANIA-zdrowka:tak::tak::tak::tak:
NATALKA-lubi Twoja mala play group:confused::confused::confused:
DOMINISIA-ale z cIebie kochana mamusia:szok::tak::tak:;-);-)nalesniczki robi dal kolezanek corci tez:blink::blink::tak::tak::-D
MARTA-bo ja stale zapominam:-D:-D:-D ja bylam dopiero na etapie jazdy na lonzy,:tak:nooo potem juz troche poczaytki klusu;-)takze jestes leeeepsza!!!! a masz swoje czapsy:confused::confused::confused:
bo tu chyba bardzo drogie wsz.jest????:((( zreszta musze sobie zagladnac na ta stronke co mi przeslalas
zmykam bo mala sie przebudzila i plakusia
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki
my dzis rano pojechalismy oddac nasze 2 wielkie ryby do sklepu:-( takze zostaly nam 2 duze na dole w akwarium a na gorze male stoi puste. a pozniej pojechalismy do miasta po kartki na swieta- niedlugo trzeba je powysylac:tak:
sylwia.m.-3 kilowy pampers:-D:-D:-D u nas nikola czasami tak nasiura do pieluszki ze jakbym go zrzucila z okna to przeechodzacego moglby zabic:-D:-D:-D
monika- interweniuj kochana w sprawie usg. tu co roz to nwe problemy maja a jaka slaba pamiec to nic juz nie mowie.
marta84-mowisz jazda w galopie:-D;-):tak::-)
 
łoooo boze,moj mały diabeł bopiero zasnał,od samego rana wojował a teraz to juz miał nerwy sam na siebie ze spac nie moze:wściekła/y::wściekła/y:i w koncu padł:-D

natalka-to moze w srode??pojade chyba busem,tylko wyjdziesz po mnie,co??
graziul-nie ma za co dziekowac:-)gdzie zes takie czaderskie rajtki kupiła??chodzi mi o twoje,nie o małej:-Dbo super kolor!!wiosna idzie to trza jakos wygladac,wiec musze garderobe odswiezyc,ale tera kryzys mamy,wiec tylko na rajtki se moge pozwolic:-D:-D:-D
agnieszkauk-tez zastanawiamy sie nad kupnem paru rybek,tylko ze my amatorzy totalni w tej dziedzinie jestesmy,no a chcemy miec jakies zwierzatko i padło na rybki:-D:-D

dobra,pozniej moze wpadne kobiety:tak:
 
agnieszkuk a dlaczego oddaliscie te rybki ??:confused:

zaneta sroda mi pasuje :tak:wyjde po Ciebie tylko daj znac o ktorej godz:tak::-)


Graziul Cladia lubi play grup nawet bardzo :tak: grzeczna jest zawsze i ladnie sie bawi :-) a Twoja Natalka ??
 
Natalka zapomniałam wcześniej napisać - Olivka ma grzybiczne zapalenie:-( dostała maść i pewnie za kilka dni będzie z po wszystkim

głowa mnie boli:-:)-:)-( i coś mnie mdli, bleeee
 
Hej:-)
Ale mnie dziś mąż mile zaskoczył:-) Graziul-[zapeszyłam to co ci napisałam na skyp:sorry2: o surowym obiedzie:-D:-D po chwili jak skończyłam z tobą pisać wszedł B i mówi.."a obiadu jeszcze nie ma"widzisz wykrakałam,,,i dopiero przed chwilą skończyliśmy jeść:tak: wrócił o 15 do domu:-):-) a co do naszych postów to my siebie mamy dość na skypie,wygadamy sie za wszystkie czasy:tak:;-) ale się ucieszyłam.Moja glizda ma dzis bardzoo dobry humor co chwile się śmieje z byle czego,jak by szaleju się najadła:shocked2::blink:
sylwia.m-tak też zrób:tak: nie poddawaj się,walcz;-)
doris78-czy ty kochana się wybierasz do tyni??jeśli tak to wiesz,że ja nadal jestem twoim pasażerem na gapę:-D:-D:-D:confused::confused::confused::confused:
żaneta-witaj w klubie,równo dziś wstałyśmy:tak: ty tez tak masz ze spaniem do pózna??

Laski dzięki wam oświeciło mnie,że ja też muszę zakupić nowy fotelik samochodowy z funkcją 3 in1:tak: bo w grudniu pojedziemy do Pl autem to mus mieć ten fotelik,zresztą tutaj też potrzebny jak za miasto jedziemy:zawstydzona/y:
aha Sylwia.m-juz ci odpisuje tyle czasu na twoje zapytanie co z moją mamą i zapominam:wściekła/y::sorry2: wybacz:tak: z moja mamą wsz.ok. już chodzi do pracy od tego tyg.dzięki za pamięć i troskę;-)
Ania-od kiedy Adaś już sam stoi???no i oczywiście zdrówka życzę:happy2:
agnieszka-a to tak można oddawać rybki????i czemu???chore były???
monika-o mnie też kiedyś zapomnieli...więc jak najbardziej dzwoń:tak:;-)


dobra to tyle na razie idę do mężulka,załaczymy sobie jakiś filmik,,wypijemy sobie po piwku....wypiję zdrówko tych choruszków :tak:;-) buziaczki misiaczki:-D:-D
 
Witam się i ja,
Dzisiaj pierwszy raz byłam z małym na play grupie i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Chris tylko na początku się mnie pilnował, później to ja go poszukiwałam :-D . Później miałam spotkanie w JC i odrazu wyjaśniłam co ze szkołą. Więc okazało się, że nie mieli w systemie zaznaczone, że mam małe dziecko i dlatego skierowali mnie na cztery dni w tygodniu po 6 godzin (9-15) . Za dwa tygodnie może dostanę inną propozycję, ponieważ dopiero wtedy będą zapisane zmiany w systemie :szok:
Żaneta Polecam stronkę: Jobseeker's Allowance – zasiłek dla bezrobotnych – benefity.org.uk . Ja akurat miałam prawie 3 lata przepracowane i bez problemu dostałam. Najlepiej zadzwonić do nich i się zarejstrować. Wówczas się dowiesz co i jak. Powodzenia.
Sylwia może te kilo w pampersie to tak na zapas , by się później Marcelek nie musiał stresować jak już będzie bez pampera :-p Całuski dla Oliwci, bidulka, oby szybko jej przeszło. :-( Sylwia a od czego Ciebie tak mdli?! :-p
Graziul jeżeli chodzi o kłus to niejedna by na tym forum mogła się pochwalić ;-):-p:-D

Nie wiem co jeszcze miałam skrobnąć , bo znajomi mi przerwali przyjazdem i wypadłam z rytmu. Do później, może mi się przypomni.
 
Ostatnia edycja:
Teraz poczytałam trochę dokładniej:zawstydzona/y:

Żaneta uśmiałam się z tych rajtek:-D:-D
Katarina czy twój mąż nas podczytuje bo zawsze tak słodko o Nim piszesz;-):-D

Kurna chata ja też muszę wreszcie pójść na tą playgrupę:wściekła/y: niech ktoś mnie kopnie w zad bo aż wstyd:zawstydzona/y:

No i pytanie za 100 punktów.........która mnie dzisiaj obgaduje??:confused:;-) już nawet nie poliki mnie pieką a cała twarz to pewnie ostro po mnie jedziecie;-):-D

Dobra idę polożyć spać tą moją szaloną dzieciarnię:blink:
 
reklama
witam kochane ja juz odpoczywam wlasnie skonczylam przemeblowanko u wiki i teraz bedzie spala na sofie bed a nie na pojedynczym lozku:-D:-D:-D:-D:-D:-Dma troche wiecej miejsca w pokoju swinka jest na niozszej polce wiec wiki sie cieszy ze ma do niej dostep oki uciekam bo moj wrocil:tak::tak::tak:
 
Do góry